Palume abi armsa Simone raviarvete tasumiseks!

Simone on kurva saatusega 6-aastane kass, kes elu jooksul juba paljude raskustega kokku puutunud. Hetkel on ta leidnud hoiukodu Kassiabi vabatahtliku juures, kuid on väga haige!

Simone peremees suri ära ning tema naaber viis Simone õue, et kassile uu​s​ kodu leida. Ta käis mööda tänavat ja pakkus kassi kõigile, kes vastu tulid. Lõpuks leidus üks naine, kes võttis Simone endale. Kuid tal elasid kodus veel kass ja koer, kes ei olnud nõus Simonet enda sekka võtma. Vaesekene sai kriimustatud ja hammustatud ning lahendus, mida perenaine leidis, oli panna Simone rõdule elama. Nii see jätkus pool aastat. Nüüd, septembris, otsustas naine, et enam nii ei saa ja külmad ajad tulevad, seega tuleb Simonele uus kodu leida. Ta jõudis läbi mitme tuttava Kassiabi vabatahtlikuni, et paluda abi jätta kass lihtsalt suvalise ukse taha. Loomulikult oli selline plaan meie vabatahtliku jaoks täiesti vastuvõetamatu ja kassist sai Kassiabi hoolealune.

Kohe oli selge, et Simone vajab hädasti ravi.
Haiguste nimekiri on pikk, ning selleks et õigeid diagnoose panna, tuleb veel mitmeid uuringuid teha. Praegu on selge, et Simonel on probleemid soolestikuga ning tema jaoks on raske nii söömine kui ka liivakasti kasutamine. Samuti tuleb tal hambaid ravida, sest hetkel on need väga halvas seisus ja osad on lausa pooleks​ murdunud​. Kass on väga kõhn ja nõrk. Lisaks sellele on tal piimanäärme kasvajad. Se​e​ tähendab operatsiooni niipea, kui kassi söömine on vähegi normaliseerunud. ​Kui suurte ja ohtlike probleemidega on tegeldud​, siis ootab Simonet ees veel steriliseerimine.​

Hetkel võib öelda, et üks oluline samm on tehtud – Simonel on hoiukodu olemas. Ta ei pea kannatama külma ega kartma hülgamist, ning armastuse ja hoolega on arstide hinnangul võimalik Simone tervis taastada. Simone on ​väga hea, ​sõbralik ja imeilus kass, kellel on veel palju aastaid kvaliteetset elu elada, mis ilma teie ja Kassiabi sekkumiseta oleks teenimatult vara ja suurtes piinades lõppenud!

Kuid nüüd on vaja leida rahaline tugi, et tema operatsioonide eest tasuda. Me väga loodame teie abi peale, et üheskoos Simone elu päästa! Isegi kõige väiksem annetus on kulla kaaluga, sest elu on hindamatu ja üheskoos saame imesid toime panna!

Abi saab teele saata kas ülekandega Kassiabi MTÜ Swedbanki annetuskontole EE902200221030561288, selgitusega ,,Simonele” või annetuskõnena numbrile 900 9000 (kõne hind on 5 eurot).

Leave a Reply