Helkur

Peagi on käes aasta pimedaim aeg. Kassikesi on õnnistatud valgust peegeldavate silmadega, kassisõbrad aga saavad end nähtavaks teha Kassiabi logo kandva helkuriga, mille soetamisega aitad ka meie hoole all olevate kasside elu pisut paremaks teha 🙂

Helkur on 5,5 cm läbimõõduga, ümar ja valge. Ühel helkuripoolel on oranz Kassiabi logo. Helkuri pakendis on ka riputusnöör ja väike haaknõel.

Helkuri hind on 2.50 eurot.

Helkurisoovi saab saata meiliaadressile pood@kassiabi.ee või Kassiabi Facebooki postkasti. Kirja tuleb märkida tellitavate helkurite arv, oma aadress või soovitud pakiautomaat ning oma telefoninumber.

Lihtkirjaga saame saata kuni kaks helkurit, kolme ja enama puhul peame saatma maksikirjaga. Samuti saame helkurid saata pakiautomaati.

Lihtkirjaga saatmisel postikulu on 0.90€, maksikirjal 1.75€, Itella SmartPost pakiautomaati saatmise kulu on 2.59€, Omniva pakiautomaati 2.95€ ja DPD pakiautomaati 2.15€. Kokkulepitud ajal on võimalik ka käest kätte tehing meie Tallinna kesklinna hoiukodu juures.

Helkuri postitame kohe, kui makse helkuri ning postikulu eest on laekunud poenurgakese kontole EE312200221039494110, saaja MTÜ Kassiabi.