Tutvuge meie hoiulistega!

MTÜ Kassiabi hoole all on lai valik pikakarvalisi, lühikarvalisi, suuri, pisikesi, mänguhimulisi, süllepügevaid ja südantsoojendavaid kiisusid! Kõik meie kassid on päästetud karmist elust ning ootavad omale päriskodusid!
Emmy
Emmy on umbes 5-aastane rahulik kassike. Ta naudib vaikust ja rahu, uudistab inimest ja tema tegemisi ning laseb end pikalt nurrumise saatel paitada.
Vaata "Emmy"
Dora
Dora on tagasihoidlik kassike, kes alles õpib inimest usaldama. Dora on justkui varjatud aare, kellel on palju põnevaid külgi, mida avastada.
Vaata "Dora"
Dusja
Veidi pelgliku iseloomuga Dusja naudib sooja pesa ja pikka uinakut ning jälgib inimese tegevusi tasakaalukalt veidi eemalt.
Vaata "Dusja"
Arbuus
Arbuusi on uhke vöödiline kasukas ja suured ümmargused ilmekad silmad.
Vaata "Arbuus"
Agat
Agat on mõnusalt matsakas kassihärra, kes hindab täis toidukaussi ja pehmet pesa. Kui söömisest ja magamisest aega üle jääb võtab heameelega ka paisid vastu.
Vaata "Agat"
Vuntsi
Vuntsi on armas ümmargune kiisupoiss, veidi tagasihoidlik.
Vaata "Vuntsi"
Comic
Comic on väike koomik, teeb end kähisedes hirmutavaks, aga tegelikult ise on inimeste suhtes väga uudishimulik ja tahaks juba ammu paikiisuks hakata, kuid üks õige...
Vaata "Comic"
Matteo
Matteo on sõbraliku iseloomuga ja naudib paisid, alguses vajas uue keskkonnaga harjumiseks aega.
Vaata "Matteo"

Meist

MTÜ Kassiabi on Tallinna kesklinnas tegutsev kasside hoiukodu. Meie tegevuse põhieesmärgiks on koduta jäänud kassidele uute püsivate kodude leidmine. Oma tegevusega soovime vähendada kodutute loomade arvu tänavatel ning tõsta lemmiklooma pidamise kultuuri. Soovime arendada teadmisi...
Loe edasi "Meist"

Infonurk

Infonurka oleme kokku kogunud vastused levinumatele kassidega seotud küsimustele.
Loe edasi "Infonurk"

Poenurgake

Kassiabi poenurgast ostes toetad meie kiisusid. Siinsed asjad kannavad endas hoolt ning armastust, millega nad tehtud on ning nendega kaasa saad teadmise, et oled teinud midagi head. Kui oled midagi toredat välja valinud, siis anna...
Loe edasi "Poenurgake"