MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Endine suvekass Gissa

Gissa on Kassiabis 2008 aasta suvest. Ta on üks Kakumäe suvilakassidest, kellest kirjutasime pikemalt suvekassi loos. Gissa lapsed Arlekiin, Robinson ja Steffan on ammu õnnelikult kodudes, kuid Gissa ise ei ole kellegile silma jäänud.

Gissa on rahuliku loomuga ja leebe ja kannatlik. Enamasti pikutab ta omaette lemmikpadjal. Ta laseb end silitada, kuid ise sülle ei kipu. Teiste kassidega saab hästi läbi ja ei sega kedagi. Kui mõni kass kipub ülbitsema, läheb Gissa lihtsalt eest ära või tõmbab kõrvad ludusse ja ootab kui riiukukk ise muud tegevust leiab.

Gissa ei torma kunagi ummisjalu konservijagamisele, vaid ootab kenasti kuni talle taldrik nina ette pannakse. Ta on ka lahkelt nõus oma portsu teistega jagama.Oma üsna pontsaka figuuri juures on Gissa hästi painduv ja graatsiline, ta ulatub jalga kaela taha panema ja kui tahab, teeb mõne kiirema sammu või kõrgema hüppe. Selleks väga tihti vajadust ei ole.

Gissa tunneb end küll ka teiste kassidega koos üsna hästi, kuid ühtegi kasssüdamesõbrannat tal ei ole. Ta on julgelt valmis elukohta vahetama ja uuele padjale kolima.

Gissaga saab ühendust tema pildi juures olevatel kontaktidel.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee