MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Tähtis teade Rapsikult!


High Importance! Tähtis teade Rapsikult: “Kõigile, Kõigile, Kõigile! Otsin Kahejalgset, kes suudaks olla minusugusele Kassile Võrdväärne sõber, mängukaaslane ja Kõrvaliigutaja!“.

Tänaval elades kujunes mul arvamus, et minuga võrdsed ja intelligentsed kahejalgsed on kõik viimseni väljasurnud. Keegi ei võtnud mind ja minu perekonda tõsiselt. Kui elu põhiväärtusi, mida just kassid endas kannavad, enam ei hinnata, on asi hull. Selline väärtuste devalveerumine on ohtlik kõikidele. Siiski, ühel päeval hakkasid mingid kahejalgsed meie vastu huvi tundma. Ja seda huvi demonstreerisid nad muidugi oma primitiivsete võimete kohaselt.

Esiteks, jätkus neil jultumust mind ühe viinerijupiga mingisse kasti meelitada. Ja teiseks, see viiner oli juustuga. Juustuga viiner aga ei meeldi mulle kohe üldse. Et tegemist on juustuviineriga, sellest sain kahjuks aru alles siis kui oli juba liiga hilja. Teised kassid ei oleks minu suhtes kunagi nii alatuid nõkse kasutanud ja kaarte nii alt võtnud.

Nagu te aru saite langesin oma apluse ja uudishimu tõttu lõksu. Praeguses olukorras on minu eksistentsi põhieesmärgiks taastada oma eneseväärikus. Mul on võimatu endale tunnistada, et Mina olen sattunud vangi primitiivide kätte.

Niisiis, selleks, et ennast iseenda silmis rehabiliteerida, on mul vaja leida kahejalgne, kes oleks minuga mõistuselt, ilult ja healt söögiisult võrdne. Kui ma leiaksin kahejalgse olendi, kes oskaks mind hinnata, noh ütleme nii nagu vanad vaenlased kellest on saanud head uued sõbrad, teineteist hinna oskavad, saavutaksin oma hinges rahu ja lepiksin iseenda ja oma saatusega.

Kahejalgsega oleksime sõbrad muidugi ainult selle hetkeni, kuni mängu tulevad juustuviinerid. Ning otse loomulikult ei tohi minu uue sõbra aplus ületada minu suurepärast söögiisu.

Oleks vahva, kui see kahejalgne oskaks oma kõrvu sama elegantselt liigutada nagu mina. Aga võib olla on seda liiga palju tahetud. Sest ega siis kõigil ei saa ju olla nii ilusaid kõrvu kui minul. Kui järele mõelda, siis suuri, loperdavaid ja karvadeta kõrvu pole tõesti mõtet kohmakalt ja abitult liigutada - see oleks lausa piinlik.

Aga muidu ma tahtsin veel küsida, et kas keegi teab äkki võrdõiguslikkuse voliniku kontaktandmeid? Sest mul on tunne, et mõni kass siin Kassiabis saab paremat toitu kui mina ja mõningaid neist hoitakse siin süles rohkem kui mind. Võtke näiteks kasvõi see kass Samuel, tema on diabeetik ja ootab siin oma pärisinimest. Tema saab minu meelest pidevat maitsestamata paljast kodujuustu, mõnikord ka keedetud muna ja ühte kindlat sorti diabeetiku kassitoitu. Samal ajal kui mina pean leppima hapukoore, kodutoidu ja mitut sorti kassitoiduga. Lisaks saab Samuel ka insuliinisüste, aga mina ei saa. Ma tahan, et mul oleks võimalus saada kohupiima, keedetud muna, kõiki kodutoite, kõiki kassitoite ja süsti ka. Kui te ei tea võrdõiguslikkuse voliniku, või Euroopa Inim- ja kassiõiguste Kohtu kontakte, siis kas keegi saaks mulle saata vähemalt vangistusseaduse viimase redaktsiooni siia Kassiabisse? Jään ootama, hastala vista baby! Ja miks mind Rapsikuks kutsutakse? Praegusel ajal seostub see nimi kuidagi Weroli`ga (raspiõli ja muude kriminaalsete asjadega). Selle nime pärast võin veel saada prokuratuuri ja Eesti kohtusüsteemi kolm astet korraga omale turja. Tulevikus võiks minu uus võrdväärne ja kassilaadne sõber ning mängukaaslane- kõrvaliigutaja kutsuda mind Arnoldiks. Mitte Arnold Rüütli vaid nagu te juba aru saite, siis minu suure iidoli Arnold Terminaatori järgi. Võtaksin siis kassipreilisid oma „hastala vista baby`ga“ ridamisi maha, tõsi küll seda vist ikka rohkem unes, sest olen kastreeritud. Ütlen seda ainult teile ja ärge te seda edasi rääkige. Ega kassiplikad ju ei tea, et ma kastreeritud olen, kui teie just seda uudist neile ise kuulutama ei lähe. Võib olla õnnestub mul siiski päriselus ka mõnele preilile muljet avaldada.

Noo ja jäitegi uskuma, et Rapsik on kaebupunn ja ennasttäis friik? Nali! Nagu te nüüd aru saate on mul olemas huumorisoon ja eriti arenenud on mul musta huumori soon. Ja seda osatakse siin Kassiabis hinnata.

Tegelikult olen ise ka natuke segaduses praegu, ei teagi mida teha. Kas olla sõbralik või mitte? Kas teha nalja või mitte? Ja kui ollagi sõbralik, siis kui kaua? Kui teha nalja, siis kui kaugele sellega minna? Palun aidake mul taastada minu Mina! Otsige mulle kahejalgne, kes oleks minusuguse kassiga võrdväärne! Muidu ma jään elu lõpuni mingit juustuviineri jama põdema ja mul on ju terve elu veel ees!

Rapsiku juttu vahendanud Arnold T.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee