MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Printsess - uudised kodust

Tere hea kassiabirahvas,

Kohe alustuseks pean ütlema, et me pole iial varem näinud kassi kellele nimi Printsess paremini sobiks. Uskumatult viisakas ja hästikasvatatud loomake :) Leebe ja sõbralik :)

Eks meie perega harjumine võttis Printsessil aega - eriti lastega. Alguses kartis kiisuke lapsi väga - redutas oma lemmikkoha peal aknalaual ja tuli välja alles õhtul, kui poisid magama läksid. Hakkasin lausa kartma, et äkki on minevikus mingid lapsed talle liiga teinud ja seepärast on nii suur hirm ongi. Sest meie lapsed olid tublid ja arvestasid Printsessiga ning surusid ka oma suure silitamiseisu maha - kõik ikka selleks, et anda kassile aega harjumiseks.

Kuni ühel õhtul avastasin, et Printsess käib öösiti tegelikult poiste kaisus magamas :) Seda, mida ta päeval ei julgenud, julges öösel, kui poisid rahulikult tudusid. Praegusesks hetkeks pole aga suuremaid sõpru kui Printsess ja meie pesamuna Gabriel (2,5 aastane). Printsess on Gabrieli nagu omamoodi lapsendanud :D . Kui poiss mingil põhjusel nutab siis tormab kohale ka alati hoolitsev kiisu, samamoodi kurrides nagu poegade juurde tõttav kassiemme. Ääretult südamlik vaatepilt :)

Aknalaud on siiani Printsessi lemmikkoht, aga seda vaid siis kui on vaja aknalauale lendavaid tihaseid luurata või kui ta lihtsalt vajab mõnusamat, kõrgemat kohta toas toimuva jälgimiseks. Magamiseks on tal valida tervelt kuue erineva kaisu vahel - eks ta neid privileege ka kasutab.

Tervisemured meid õnneks pole kimbutanud. Vaid siis kui Printsess meile jõudis, oli tal väikene nohu mis kiiresti taandus. Samuti ei söönud ta alguses peaaegu mitte midagi. Eks siis sai meelitatud kõikvõimalike delikatesside ja kasside lemmikroogadega. Isegi näpu otsast sai söödetud (kuigi teadupärast ju kassid heameelega näpuotsast ei söö). Praeguseks on Printsess kohev ja tervislikult pontsakas kassiproua, kes viitsib ikka veel aeg-ajalt mängida ja mööda tuba ringi joosta :)

Veel üks vahva komme on Printsessil. Nimelt kui kuuleb juba uksekella siis sätib ennast koridori klaasukse taha valmis vaatama, et kes siis seekord tuleb. Ja kui tulevad omad, siis minnakse poistega võidu näugudes tervitama. TÕELINE PERELIIGE!

Printsessi võiks veel pikalt kiita SEST TA ON SEDA VÄÄRT! See oli väga õige samm, et just Kassiabist endale sõbra otsustasime võtta. Tänu meie toredale kogemusele tõi ka mu ema endale Pärnu varjupaigast koju kaks supertoredat kassi. Täiskasvanud ema koos pisikese pojaga. Loodan, et see eeskuju on veelgi nakkavam ja Kassiabist täiskasvanud kassi koju toomine muutub järjest populaarsemaks.

Kõike head soovides,
Printsessi uus perekond.

Seda, kuidas Printsess Kassiabisse sattus, saab lugeda siit.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee