MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Ninnu

Ninnu sündis Kosmose kino kõrval olevas pargis. Tema emaks oli staažikas tänavakass, kes oli seal elanud juba 4 aastat. Kassiabi esimene kohtumine Ninnuga toimus ühel vihmasel õhtul.


Kuna kassid üldiselt märga ei armasta, siis ei olnud just kõige soodsam olukord tänavakasside püüdmiseks. Kartused osutusid kahjuks tõeks ning kassid jooksid kõik laiali erinevatesse kohtadesse vihma varju, ei aidanud ka kaasas olnud isuäratav toit.

Olime juba lootust kaotamas kui välja ilmus Ninnu, kelle alatist head isu ei suutnud rikkuda ka kaela kallav paduvihm. Lisaks toidule sai Ninnu nii ka koha Kassiabi hoiukodus, kus ta täna ootab oma päriskodu.

Ninnu on vaktsineeritud ja kastreeritud ning vastavalt oma suurepärasele isule omab ta meeldivalt ümarat figuuri. Endise tänavakassina ei ole Ninnu suutnud inimest küll veel 100% usaldama hakata ning on esialgu veel üsna arglik, aga tee Ninnu südamesse käib läbi tema kõhu.

Usume, et nii kaua kuni uus pere kindlustab Ninnule isuäratava ninaesise on head suhted kindlustatud ka tulevikus:) Eriline omadus Ninnu juures on aga see, et isegi endise tänavakassina ei ole ta kunagi õppinud inimest hammustama või käpaga lööma.

Kassiabi lootus on, et kuskil leidub hea ja rahulik kodu ka Ninnu jaoks, kus meie hoolealust alati ootaks üks kausike hapukoort või konservi.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee