MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

PALUME ABI KIISUKESTE RAVIARVETE TASUMISEKS!

Kallid sõbrad, me vajame Teie abi, et kõik kiisud terveks ravida! Kümne kassipoja raviarvete summa võib kujuneda paraku neljakohaliseks ja see käib meile üle jõu :( Abi saab teele saata kas ülekandega Kassiabi MTÜ Swedbanki annetuskontole EE902200221030561288 või annetuskõnena numbrile 900 9000 (kõne hind on 5 eurot). Te ei ole meid kunagi hätta jätnud ja selle eest oleme koos kiisudega südamest tänulikud! Iga euro on tähtis!

Täna vajame abi pisikestele kassihingekestele, kes on meie hoole alla jõudnud ja neid on lausa mitu pesakonda. Kassipoegi on erinevas vanuses ja mõned olid leidmishetkel nii väikesed, et nad ei osanud veel süüagi. Inimene määras need kaitsetud karvakerad hirmsasse surma….

Neli punast kassipoega leiti Kloogalt metsaraja lähedalt kasti seest, kuhu nad olid maha jäetud nagu prügi, muu metsa visatud sodi sekka. Kiisud olid roninud üksteise otsa kuhja, et natukenegi sooja saada, aeg-ajalt suutsid nad ka appi hüüda ja tänu sellele leidis nad metsarajal jalutaja. Nälginud kassipoegadel tekib väga kiiresti veetustumine ja alajahtumine, sest kehal pole kuskilt toitu ega kütet võtta. Varsti poleks nad jaksanud piiksuda ega liikuda ning niimoodi, piinarikkalt, oleks saabunud surm. Kiisude leidja krahmas kasti kaasa ja läks jooksujalu koju, kus asus abi otsima ja kassilapsi soojendama. Koheselt mindi ka kliinikusse ja arstid avastasid kõigele lisaks ka parasiitidest tingitud kõhulahtisuse. See on vaid kuuvanustele kassipoegadele eluohtlik ja kiisud veetsid esimese päeva kliinku statsionaaris. Me ei kaotanud hetkekski lootust ja asusime arstide koostatud ravijuhiseid täitma. Lisaks ravile tuli kassipojad ka sööma saada ja liivakasti kasutama õpetada, sest seda nad veel teha ei osanud. Samuti pidime valmis olema iga hetk kliinikusse tormama, sest nii pisikestel võib tervis väga järsku halveneda ja tähtis on võimalikult kiiresti kohale jõuda.

Järgmine abipalve tuli Paldiskist: 5 imearmsat kassilast. Pealtnäha tundus neil tervis korras olevat, kuid hoiukodusse jõudes selgus, et muresid on rohkem kui üks ja ravist me ei pääse. Kassipoegadel on seenhaigus, kõrvalest ning palju sise- ja välisparasiite, mis kurnavad nende organismi ja ei lase kaalus juurde võtta. Nad on nii kõhnad, et kõik luukesed võib ükshaaval üle lugeda. :(

Kolmas seltskond kassipoegi jõudis meile Sillamäelt, kus paarikuused pojad ukerdasid üsna autotee läheduses. Sinna jäädes oleks kahjuks nende elu lõppenud autorataste all. Kassipoegadel on jällegi ohtlikult tugev kõhulahtisus, mis tekitab kaalukadu ja veetustumist. Jooksime nendega kohe kliinikusse ja saime alustada raviga.

Punased poisid on nüüdseks saanud ka esimese vaktsiini ja praegu on lootus terveks saada kõikidel kassipoegadel. Palume Saatust, et ta neile rohkem hädasid kaela ei saadaks, sest juba praegu on kõike ravimiseks väga palju ja kassipoegade organism niigi nõrk. Üheskoos suudame need väiksed kiisulapsed terveks ravida ja neile tulevased kodud leida! :)

Kui soovid tutvuda meie kõikide koduotsivate kassipoegadega, siis külasta meid: http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710534725

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee