MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

KASSITÜDRUK LINDA VAJAB ABI!

Head sõbrad ja toetajad!
Palume väga teie abi kassitüdruk Linda kõrvaraviks.
Loodetavasti te ei tea, mis tähendab kõrvavalu.
Kui kõrv valutab, siis on ikka kohe väga väga paha olla. Aga kui kõrv juba väga pikalt valutab...
Just selline suur mure on kassitüdruk Lindal ja kõigil meie kassiabilistel. Linda kõrv on haige, ravi on veninud pikaks ja raviarved aina kasvavad.

Linda on küll alles noor kassike, kuid juba väga palju pidanud läbi elama.
Linda lugu on tegelikult täiesti tavapärane kodutu kassitüdruku lugu.
Linda sündis ja kasvas üles Sillamäe tänavatel. Möödunud suvel, olles ise alles teismeline, sai Linda pojad. Õnneks märkasid noort kassiperet hoolivad inimesed, kes tahtsid loomakesed tänavalt ära päästa. Hoolimata oma noorusest oli Linda aga väga hoolitsev ja kaitsev ema. Tal õnnestus oma poegi osavalt peita ja nende kaitsel seisis ta nagu emalõvi. Lõpuks siiski jäi inimeste kavalus peale ja Linda pojad viidi tänavalt hoiukodudesse ning sealt edasi leidsid nad endale uued kodud. Linda aga võitles ellujäämise nimel terve pika talve tänavatel, trotsides nälga ja külma. Kuni viimaks kevade saabudes õnnestus ka Linda kinni püüda ja nii ta Kassiabisse jõudiski.

Kahjuks on karmi tänavaelu tulemusena Lindal väga tugev kõrvapõletik.
Seetõttu hoiabki Linda ettevaatlikult oma paremat kõrva ja vaatab õnnetute suurte silmadega otsa.
Alates Kassiabisse saabumisest on Linda saanud ravi. Kuna antibiootikumikuur tulemust ei andnud, kontrolliti Linda kõrva kompuutriga. Õnneks kasvajat ei leitud, kuid uuring näitas kesk- ja sisekõrvas tugevat põletikku. Ent ka nädalatepikkune ravi ei andnud paranemise märki.
Teistkordsel uuringul selgus ehmatav tõsiasi, et olukord on läinud isegi hullemaks. Antibiootikumid ei olnud mõjunud. Eesmärgiga saada selgust, mis Linda kõrvas tegelikult toimub, tuli võtta proov. Kuna kõrva kaudu proovi võtmisel tuleksid kaasa ka väliskõrvas elutsevad bakterid, mis proovi tulemust võiksid mõjutada, otsustati proovi võtmiseks teha operatsioon. Nii tehtigi pisike lõige kõri alla ning sealtkaudu võetud proov saadeti Saksamaale.

Linda ise on kõigi nende katsumuste kiuste väga vapper ja armas, kuigi peab kogu ravi ajal puuris elama.
Esialgne tänavakassi ujedus hakkab kaduma ja Linda naudib väga paisid ning hellusi. Noorele kassile kohaselt on ta ka üsna mänguhimuline. Ja hea söögiisuga 😺
Me püüame tema olemise teha võimalikult meeldivaks ning teeme kõik endast oleneva, et Linda saaks õige ja korraliku ravi.

Pärast seda, kui oleme Saksamaalt saanud tagasi proovi vastuse, saab talle lõpuks määrata ka ravi, mis mõjub ja põletiku taganema sunnib. Ning seejärel peab Linda ilmselt veel kord kompuuteruuringul käima. Meie kindel eesmärk on Linda terveks ravida ja seejärel talle armastav kodu leida.

Seni aga vajavad arved tasumist. Praeguseks on Linda uuringutele ja ravile kulunud 1370 eurot.
Kallid sõbrad, me oleme väga tänulikud, kui saate meid aidata Linda ravikulude katmisel.
Ainult koos teiega suudame aidata neid, kes on nõrgemad ega saa enda eest kõneleda.
Aitäh teile!

Kassiabi MTÜ
IBAN: EE902200221030561288
Selgitus: Linda
Annetustelefon: 900 9000 (kõne hind 5 eurot)

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee