MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Elsa otsib kodu

Erkroheliste silmadega Elsal on seljataga väga rasked aastad – elu Paldiski sadama koerakuudis koos poegadega polnud meelakkumine. Samas on ta meie jaoks superkass – ei närvilisust, ei pelglikkust ega paanikat. Saab läbi kõigi Kassiabi asukatega. Ta on hell ja lähedust armastav, tahab hirmsasti pai saada ja nühib kogu aeg jalgade ümber. Armastab väga, kui temaga õrna häälega räägitakse ning samal ajal pai tehakse.

Elsa on superarmas ja lepliku loomuga kass. Me oleme näinud imet, kus kunagisest kurbade, räämas silmadega tänavakassist on saanud meie, kassiabiliste, särav silmatera. Samas loodame, et ta leiab päris oma kodu, kus printsessina pesas põõnutada (magada Elsale meeldib kohe väga) ning kojusaabujaid ukse peal saba püsti tervitada.

Toiduga Elsa ei pirtsuta, talle maitsevad ühtviisi nii kvaliteetsed krõbinad kui ka erinevad liha- või kalakonservid. Tänu oma rahulikkusele ja stressivabale olekule saaks ta arvatavasti läbi ka väiksema koeraga. Elsa on küll nurrukiisu, kuid kindlasti mitte selline kiisu, kes taluks väntsutamist, liigset tähelepanu või müra. Ikka tasa ja targu!

Kui soovid Elsat vaatama tulla, võta meiega ühendust telefonil 55571625 või meiliaadressil kodu@kassiabi.ee.

Rohkem pilte siin.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee