MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kassiabi on üle koormatud!

Armsad sõbrad. Mõeldes abivajavatele loomadele, teie kõigi osavõtlikkusele, toetusele ja lootusele, lükkasime kaua seda otsust edasi. Kuid nüüd peame siiski välja ütlema vältimatu: meil ei ole praegu võimalik uusi kasse vastu võtta.
 
Kassiabi on väike organisatsioon ning vaatamata sellele, et te meid häda korral alati rahaliselt aitate, mille eest oleme äraütlemata tänulikud, on meil tänaseks tõesti kõik hoiukodud viimase piirini kasse täis ja meil ei ole kahjuks lihtsalt füüsiliselt võimalik lähemal ajal mitte ühtegi uut hädalist vastu võtta.
 
Kevad ja suvi on kassiühingute jaoks alati raske aeg. Palju kasse jääb ilma peale - kas hüljatakse või lähevad kodust kaotsi. Kevadel ja suvel sünnivad ka kassipojad, keda on meeletutes kogustes. Täiskasvanud kasse kevadel praktiliselt ei võeta. Nii aga ei vabane meie hoiukodudes kohad uutele kassidele. Surnud ring.
 
Oleme hiljuti panustanud mitmesse suuremasse projekti. Oleme Kaiu vallast ühe eluraskustes vanainimese juurest ära toonud ja üles putitanud ligi 10 halvas seisus kassi. Nüüd tegeleme Narva kassikoloonia kassidega, kellel kõigil on väga tõsised terviseprobleemid ning nad vajavad aeganõudvat ravi ja taastumist.
 
Veel on meie hoole all viie pojaga kassiema, kes on nakatunud herpesviirusesse, ei söö ise, tal pole poegadele piima ning tervet pere on vaja iga paari tunni tagant toita ja iga päev kliinikusse tilguti alla sõidutada.
 
Lisaks kõik ülejäänud 60+ kassi, kellest mitmetel on suuremad või väiksemad tervisehädad.
 
Vajame mõned kuud hingetõmbeaega, et kõik oma hoolealused terveks ravida ja keskenduda uute kodude otsimisele.
 
Anname teada, kui oleme taas valmis uusi kasse vastu võtma.
 
Mida teha, kui leiad abivajava kassi?
 
Palun püüa pakkuda talle hoiukodu kas iseenda või mõne tuttava juures. Kassile piisab väikesest vannitoanurgast. Võimalusel vii ta loomaarsti juurde, tee kindlasti parasiiditõrje. Tee kassist ilusad pildid ja kirjuta atraktiivne jutuke. Pane kassi koduotsimise kuulutused üles erinevatesse kuulutusteportaalidesse, Facebooki, ja saada ka meie infomeilile info@kassiabi.ee, et saaksime need oma kodulehele lisada.
 
Oleme alati valmis küsimustele vastama ja nõu andma. Võta meiega ühendust telefonil 55571625 või kirjuta info@kassiabi.ee.
 
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee