MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kriitilises seisundis siiamipoiss vajab hädasti loomasõprade abi!

Kassiabi poole pöördus meeleheitel üksi elav eakas kassiomanik, kelle kallis kiisu tuli ühel päeval koju ärarebitud sabaga.


Meie vabatahtlik, kes asja uurima tõttas, leidis eest kassi, kellel saba asemel oli purustatud könt. Loomake vaevles ilmselgelt kohutavates valudes. Kiirelt käivitasime päästeoperatsiooni. Kõige tõenäolisemalt ründas metsatukas looma kas suur koer või rebane.

Allesjäänud sabaköndil ning isegi kehal ning tagajalgadel olid rasked rebimishaavad, milles algav kudede kärbumine. Kassiabilised viisid kiisu Vilde loomakliinikusse, kus tuvastati loomal kriitiline seisund, mis vajas kohe haiglaravi. Kuna kahjustus oli niivõrd laialdane, oli suur oht, et saba täielikul eemaldamisel saavad kahjustada seljaajust väljuvad närvid ning tekib uriinipidamatus. Tänu arstide jõupingutustele on operatsioon edukalt möödas, pissimisega on kõik korras, kuid oht looma elule püsib, sest haava katmiseks oli nahka väga vähe ning see oli tugevasti muljutud. Siiamipoiss vajab rohkelt raviprotseduure, mistõttu peab olema jätkuvalt haiglaravil.

Kiisuke ise on väga sõbralik ning nagu mõistab, et inimesed tahavad tema elu päästa. Ta üritab üle valu inimeste vastu peaga nühkida ja nurruda.

Kuigi Kassiabi tegevus
ja rahalised ressursid on suunatud koduta jäänud kasside aitamisele, ei saanud me siiski siiamipoissi ja tema õnnetut omanikku abita jätta. Kass on praegu kliinikus arstide valvsa pilgu all. Paratamatult lähevad aga kassi raviarved väga suureks. Kui teil, meie kallid sõbrad, on võimalik koos Kassiabiga siiamipoisi raviarveid tasuda, siis oleme teile südamest tänulikud!

Kassiabi MTÜ
IBAN: EE902200221030561288, Swedbank
(NB! Alates 1.02.2014 kehtivad uued IBAN kontononumbrid)
Reg nr: 80231564
Märksõna: Siiamipoiss.


Kallid kassiomanikud! Selleks, et sellist asja ei juhtuks teie kassiga, palume väga, et hoiaksite oma kasse toas ning laseksite neid õue ainult järelvalve all.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee