MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Ülemiste lemmikloomapäev

Kassiabi kutsuti Ülemiste lemmikloomade päevale ja paluti mõned kiisud ka kaasa võtta. Emadepäeval suunduski meie väike, kuid sõbralik esindus Ülemiste keskusesse, et aidata kiisudel kodu leida. Vabatahtlikud abilised andsid oma parima, et kõik saaksid õigel ajal kohale.

Koos kiisudega oli meil ühes ka värvilistest piltidest väljapanek meie kodu otsivatest kiisudest, mis leidis huvilistest vaatajaskonna. Koos viimase aasta kiisudega leidsid reklaamimist ka Kassiabi veterankiisu Dolly ja paljud teised asukad. Inimesed küsisid ja uurisid ning seisid mõtlikult pika piltiderea ees, kus oli ju pisike valik meie hoolealuseid.

Kassiabi Kristiina käitus äärmiselt ontlikult, puksis peaga ja näitas igati, et on sõbralik ning inimlembe kiisuke, kes väärib kõige lähemal ajal oma päris kodu. Üllatuslikul kombel harjus Kristiina kiiresti kõva muusika ning mölluga, sõi isukalt Gourmet konservi ja otsis nii mõnegi külastajaga silmsidet. Kuna ta käitumine oli nii laitmatu, siis veidi aega veetis meie kassineiu ka süles ja lapsed said õrnalt silitada ( paljud esmakordselt) kiisu sametpehmet kasukat.

Hoiukodu üllatuseks kohtas ta oma endise kasvandiku Smurfi peret, kes raporteeris, et kiisu elab rõõmsat ja teguderohket kassielu ning on igati kraps ja asjalik.

Ürituse ” hääletoru” hõiskas iga natukese aja järel inimesi telki, kutsus annetama ja kõlks ning kõlks kukkusid annatuskasti mündid, sekka ka natukene krabisevat.

Üllatuslikult ei olnud paljud külastajad Kassiabist mitte midagi kuulnud ja nii haarati kaasa ka infomaterjale ning isegi mõne lemmiku pilt kataloogist, mis tekitab lootust, et mõni meie kiisudest ehk saab tänu üritusele varsti hooliva kodu.

Emadepäeva üritus läks seega korda ja annetuskasti kogunes mitme kiisu vaktsineerimise raha. Üritus tõestas veelkord, et kuigi meil on palju kalleid kassitõugude esindajaid, on enamike inimeste lemmik ikka lihtne ja maavillane kodukass. Loodame, et mõni neist võluvatest olenditest leiab tänu Ülemiste lemmikloomade päevale endale lähiajal armastava kodu.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee