MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kassiabi palub abi!

Tänasel kevadisel päeval pöördume teie poole, kallid sõbrad, ühe suuremat sorti abipalvega.

Mõtlesime pikalt, millisest kiisust seekord kirjutada. Kas Kihvakesest, kelle sissepoole keerdunud silmalaug ja trauma käigus viltu löödud lõualuu talle palju ebamugavust põhjustasid? Või Kissust ja Susannast, kes jäid oma armsast perenaisest ilma, seepärast elutahte kaotasid ja mitu korda loomakliinikus tilguti all turgutamist vajasid? Või ehk kannatlikust, leebest Elsast, kelle katkised hambad ja põletikus igemed valutasid nii palju, et ta ainult konutas nukralt toanurgas? Või hoopis Kaiu kassidest, kes elasid ühes väikeses räpases korteris näljasena oma väljaheidete ja parasiitide keskel? Kelle mure on kõige suurem? Kes vajab abi kõige rohkem? Kelle lugu peaks maailm kuulma?

Mõtlesime pikalt selle üle, aga tõde on see, et me ei saagi teha sellist valikut. Kõik need on kassid, kelle pärast oleme viimastel kuudel muret tundnud ja südant valutanud. Need kassid on vajanud eritingimusi, ekstrapalju hoolitsust ja poputamist, ja mis peamine - mitmeid ja mitmeid kliinikuvisiite. Nende kallite, eriliste kiisude alla on kulunud väga suur osa Kassiabi säästudest. 

Sest kui kass vajab kohe loomaarsti abi, siis ta ei küsi, kui palju on meie annetustekontol raha. Ja meie ei küsi seda. Me lihtsalt teeme, mida on vaja teha. Nagu tegime ka nende kassidega.

Kihvakesel sai korrigeeritud silmalaug, eemaldatud viltu kasvanud ja huulde lõikuv kihv, ravitud välja seenhaigus ja opereeritud nabasong. Kui Kissu ja Susanna Kassiabisse kolides ei hakanud ega hakanud sööma, ning kui selgus, et Kissu tervisenäitajad on üsna halvad, ei kõhelnud me neid nädalapäevadeks statsionaarravisse viimast. Kui Elsa aina nukrutses ja kössitas ning arsti juures selgus, et tema hambad on nii kehvas seisus, et neid ei saagi ühe päevaga korda teha, jätsime ta loomulikult kauemaks kliinikusse, et suu korda saaks. Ja kuigi meil olid kõik kohad täis, abilised üle koormatud ja kontoseis katastroofiline, ei saanud me näljaseid, haigeid, parasiitidest kubisevaid Kaiu kasse jätta saatuse hooleks.

Ja nüüd siis meie suur-suur abipalve. Kassid, kellest siin postituses kirjutasime, on nüüdseks saanud abi, mida nad vajasid. Aga nende ravi on meie eelarvesse jätnud nii suure augu, et uute hädas olevate kasside aitamine muutub üha utoopilisemaks. Peaaegu iga päev kuuleme kassidest, kes vajaksid kohta ja kiiret arstiabi. Kuid meie jaoks on muutunud võimatuks vastu võtta hädas olevaid kasse, kellega ei tule kaasa annetust. Me lihtsalt ei tule omadega toime, ilma et kannataksid need, kes juba ON meie hoole all.

Seega, kui teil on võimalik, siis palun aidake täita meie eelarveauku. Palun aidake meil vahel vastu võtta ka neid kiisusid, kelle leidjatel ei ole võimalik nende kliinikukulude katmisel abiks olla. 

Oleme südamest tänulikud iga euro eest. Teame, et meri just piiskadest moodustubki.

Kassiabi MTÜ
IBAN: EE902200221030561288

Selgitus: abi tänavakassidele

Ja veel - kui annetust teha pole võimalik, aga sooviksid siiski kuidagi abiks olla, siis tule meile vabatahtlikuks. Tule, ole aktiivne ja abivalmis, paku puhkust vabatahtlikele, kes vajavad turgutust ja energiasüsti, et uue hooga jätkata. Me garanteerime, et tänutäheks saate detsibellide viisi nurru, palju säravaid silmi, õndsaid tunde koos süles magavate karvapallidega, eufooriat õnnestumistest ja tervenemistest ning selle imelise, imelise tunde, et olete kellelegi tõeliselt, eluliselt vajalikud.

Võta meiega ühendust: 55571625, info@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee