MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Mis on ühist kassidel ja pärlitel?

Eelmise aasta lõpus alustas Kassiabi toredat koostööprojekti käsitöökaupluse Helmehaldjaga. Kaupluse loomaarmastajatest töötajad soovisid poe ruumides ühele kiisule hoiukodu pakkuda - kassike pakuks neile rõõmu ja seltsi, vastutasuks koguksid nad meile annetusi ja aitaksid kiisule kodu otsida.
 
Haarasime rõõmuga võimalusest kinni. Detsembris oli Helmehaldjas hoiul kaunitarist kassipreili Gerda, kes Kassiabis teiste kiisudega läbi ei saanud, kuid inimeste tähelepanu armastas jäägitult. Poes sai ta olla pidevalt inimeste seltskonnas ja tähelepanu keskpunktis, ilma et tüütud liigikaaslased vahele segaksid. Helmehaldja kaudu leidis Gerda endale peagi suurepärase kodu ning veetis jõulud juba oma isikliku perenaise kaisus nurrudes.
 
Nüüd oli Helmehaldjas valmis uue kassi enda juurde võtma. Nii et alates 6. jaanuarist viibibki pärlipoes hoiul, kliente ligi tõmbamas, töötajate aega sisustamas, kodu otsimas ja Kassiabi kiisudele annetusi kogumas meie armas nooruke hurmur Wendy. Wendy on julge ja kompeksivaba kassipreili, kes tahab alati igal pool juures olla, hüppab sülle pai nuruma, silib lõpmatult inimeste sääri ja ei väsi hetkekski olemast armas, uudishimulik ja seltskondlik.
 
Nagu Gerda kohta, peavad Helmehaldja töötajad ka Wendy kohta oma Facebooki-lehel kassipäevikut, milles annavad teada Wendy tegemistest. Wendy'le saab helmepoodi ka külla minna. Ja käsitööhuvilistele jätkub seal ka muud uudistamist tükiks ajaks!
 
Kui soovid käsitöökass Wendy'le kodu pakkuda, võta meiega ühendust: 55571625, kodu@kassiabi.ee
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee