MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Vilma

Tere!
Mina olen Vilma. Vilma on ilus nimi, eksju?
Minu hoiukodu pani mulle sellise nime, kui mind tänavalt päästis.
Kas te teate, misasi on hoiukodu? See on selline koht, kus sa nagu oled päris kodus, aga tegelikult ei ole. Ja kass, kes elab sellises kodus on hoiukass, välja arvatud siis, kui ta on hoiukodu inimeste päris kass, siis on tema ka päris... kass. Keeruline, eksju? (Mind ajas küll veidi segadusse.)
Minu hoiukodu on väga tore koht, minu hoiuinimesed hoolitsevad minu eest ja siis on mul hoiuõde ka - Steffy. Steffy on see hoiukodu päris kass. Aga Steffy ei viitsi minuga väga mängida. Talle meeldib olla pigem omaette. Ja minu hoiuinimestel on viimasel ajal nii palju tööd ja nad ei ole enam üldse kodus. Ja mul on natuke igav ja kurb ka. Sest ma väga-väga tahan inimesega juttu rääkida. Ja pai saada. Ja ise ka pai teha ja sülle pugeda.

Sellepärast on mul üks pisikene unistus. Et äkki keegi tahaks mind saada oma päris kassiks? Täiesti päriseks?

Ma ise arvan, et ma võiksin ju kellelegi ikka meeldida? Mul on pikk karv ja ilusad silmad. Ja pehmed käpad! (Praegu olen ma suvisesse vormi pügatud, aga see-eest on mul nüüd äge tutiga saba!)

Mulle hirrrrmsasti meeldib, kui minuga tegeletakse. Ma oskan väga ilusasti nurruda. Mänguasjadega oskan ka mängida. Kraapimispuud oskan ka kasutada... no paar korda olen kogemata selle ära unustanud. Liivakastis käin eeskujulikult ja pesen ka end ilusasti.

Ma lasin ennast korralikult vaktsineerida ja kiip on mul ka! Ja siis seda et, steriliseeritud olen ka. Ehk et kassipoegade ja jooksuaja pärast ei pea muretsema. Ja küüsi lasen lõigata, ei sudi vastu ega peksa käpaga!
Ja mul ei ole oma inimese või inimeste suhtes üldse soolist eelistust ega midagi. Võib olla nii mees kui naine või mõlemad.

Ma ainult soovin, et minu inimesel oleks minu jaoks aega. Ja et ei oleks teist kassi. Sest minust peab täiesti piisama! Ma olen lihtsalt niivõrd armas ja hoian väga oma perekonda!

Soovin ainult, et te mind armastaksite ja minu eest hoolitseksite, mind sülle võtaksite ja minuga räägiksite.
Ma luban, et armastan teid ülekõige vastu ja hoolitsen, et te ennast kunagi üksi ega õnnetuna ei tunneks!

Kui Sina tundsid, et võiksid olla Vilma päris oma inimene, siis palun kirjuta kodu@kassiabi.ee või helista 5188904.

Rohkem pilte Vilmast saab vaadata siit.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee