MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Moona ootab oma pärisinimest juba kolm aastat

Moona on kelmikas kiisupreili, kes kannab muidu musta, kuid sokid ja dekoltee on tal valged. Ta on juba kolm aastat elanud Kassiabis, kuid loodab iga päev, et teda tuleb vaatama see õige inimene, kelle ta saaks endale võtta.

Moona on alati kassiabilistel esimesena uksel vastas ning tahab iga kord piiluda ka toauksest välja, ta on üsna uudishimulik. Samas on Moona ka veidi pelglik - ta tahab küll väga pai, ent lõplikult veel inimest ei usalda. Nii on kiisu leidnud kompromissi - ta tuleb ise sinu juurde ning keerab siis selja, et saaksid teda silitada. Siis Moonake naudib ja lööb nurru. Kui ta tunneb end juba piisavalt julgelt, et lasta end lõua alt silitada, on ka nurrumootoril kohe viies käik sees ja Moona toetab suurest mõnust oma peanupu vastu põrandat.

Moona on väga krapsakas. Kui mänguks läheb, on ta kohe käpp (või neli). Eriti meeldib talle mänguasja varitseda ning siis õigel ajal kohale tormata. Teiste kassidega saab ta eeskujulikult läbi, hinnates eriti rahulikke kiisuhärrasid.

Moona on oma inimest väga kannatlikult oodanud. Ta ei lase oma tujul langeda, kuid sisimas ikka loodab, et ehk just nüüd astub uksest sisse see õige, kes viiks ta oma päriskoju ja veedaks aega just temaga. Sest just aega ta vajabki, et end pererahvale avada ja oma armas iseloom nähtavale tuua.

Moona silmist lausa peegeldub see, et ta on üks krutskeid täis neiukene, kes tahaks, et tal oleks üks kindel inimene, kellele parimaks sõbraks saada.
Moona ootab kirju aadressile kodu@kassiabi.ee ja kõnesid numbrile 55571625

 

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee