MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Finduse uus aasta

Kas te mäletate veel seda pisut umbuskliku moega ja tänavaelust räsitud kiisupoissi, kelle selgroost TEIE annetuste toel sai välja võetud õhupüssikuul ja kellel diagnoositi suve lõpul kasside immuunpuudulikkuse viirus FIV?

Räsitud tänavapoisist pole küll enam midagi alles, sest Findus on lõpuks ometi leidnud enesekindluse ja esile on tõusnud koheva kasukaga tõeliselt kaunis ja lõputult rahumeelne prints. Ravim? Hellus ja armastus. : )
Kui eelnevat oleme kirjutanud, et Findus on suutnud end täielikult avada ainult kassiabilisele, kes ta tänavalt päästis, siis nüüd on taastunud tema usk inimkonda üleüldiselt. Kui võõra lõhnaga käsi on korraks ettevaatlikult üle nuusutatud, hakkab ta tasaselt ja tänulikult oma peakest vastu paikätt puksima ja mõnusasti nurru lööma. Findus on viimaks rahu teinud kannatustega, mida inimesed talle tema varasemas elus ilmselt põhjustanud on ja näeb, et teda hoitakse. Vastutasuks hoiab ta ka inimest väga ning on võitnud kõikide kassiabiliste südamed oma rahumeelse oleku ja hella hingega.

Kõige olulisem on see, et enne jõule käis Findus arsti juures kontrollis ja hinnang on ülimalt positiivne: Finduse tervis on väga heas korras, selg täiesti terve, rinnaõõnes olev pisike kasvaja ei ole poole aastaga absoluutselt suurenenud, kõik vereanalüüsid olid täiesti puhtad. No tegelikult näeme me seda ise ka, sest rahulik nurrupoiss laseb paista ka oma vallatul kassipojalikul küljel: ükski lelu ei jää tema poolt tähelepanuta, ükski mänguhiir vallutamata!

Praegu pesitseb ta Kassiabi suure hoiukodu nn. zen-ruumis, kus talle on kaaslasteks kaks kaunist tütarlast, Nurrik ja Moona. Nii Findus kui ka tema sõbrannad on olnud inimese suhtes umbusklikud kuid neist on saanud suhteliselt lühikese ajaga nii teineteisele julgustajad kui ka inimesele tõelised sõbrad.

Muide, Findus kaunistab ka meie 2014. aasta kalendri jaanuari lehekülge. Ta on lisaks sellele ka ainuke uue aasta kalendrikiisudest, kellel ei ole veel kodu. Kas poleks mitte kaunis, kui jaanuar 2014. tooks Findusele ka päris oma armastava kodu?! Meie kassiabilised igatahes hoiavad kõvasti pöialt ja ootavad Findusele häid uudiseid numbrile 55571625 või meiliaadressile kodu@kassiabi.ee

Lõpetuseks soovime teile rõõmu ning armastust uueks aastaks! Aitäh, et olemas olete!

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee