MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Potsatajad Ati ja Ats

Potsatajate Ati ja Atsi lugu on väga eriline, nende nooruke tänavakassist ema otsustas nimelt, et ta on räästapääsuke, kuna tal on samasugune must-valge kasukas :)

Oma pojad tõi ta ilmale Kotzebue tänaval ühe maja katuse tuulutuskastis. Kiisupere elas seal õnnelikult, kuni pojad, rumaluksed, ronima hakkasid ja samuti arvasid, et on räästapääskuse pojad. Õhulendu harjutas neist esimesena Ati. Õnneks kulges lend õnnelikult ja Ati potsatas tervena maapeale. Kassiemme teda üles tagasi tassida enam ei jaksanud. Nii kukkus Atike kõvasti piiksuma, mis küll päris räästapääsukese laulu ei meenutanud. Õnneks tundis selle hääle ära Kassiabi vabatahtlik, kes kassipoja kinnisest aiast kätte saamiseks pidi tegema lausa kassiema häält. Paari päeva pärast hakkas õhulendu katsetama järgmine potsataja Ats. Kordus taas sama lugu - kassiabilisel kassiema hääleharjutused selged ja nii meelitas ta potsataja enda juurde. 

Nii jõudsid Ats ja Ati hoiukodusse, vanuseks on neil viie nädala ringis. Väga tarmukad ja üllatavalt sõbralikud, eriti Ati, kes on täielik inimlemb. Saanud satika ja ussitõrje. Puhtas keskkonnas kasvanuna neil satikaid ega muud sellist ei olnudki :). Saavad ka kohe kiibid. Kasutavad eeskujulikult liivakasti. Meie salasoov oleks, et nad saaks koju koos, aga võib ka eraldi. Kolmas pojake elab koos emmega veel räästakastis.

Ats leidis endale kodu, nüüd on Ati üksi väga kurb. Kui soovite Atile kodu pakkuda, andke märku meilile kodu@kassiabi.ee või tel. 55571625.


 

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee