MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kassineiu Nöpsik

Ühel hommikul oli hoiukodu ust kuidagi raskevõitu avada, nagu oleks midagi takistuseks. Nügisin siis ettevaatlikult ja pistsin pea prao vahelt välja. Meie uksematil haigutas solvunud näoga kohevakarvaline kiisu - ma olin ju tema hommikust und seganud! Olin nõutu... Miks meie ukse taga? Kelle oma? Äkki tal polegi kodu?

Kiisu oli väga sõbralik, tahtis hirmsasti pai ronis isegi sülle. Kuna ta nägi väga hea välja, siis arvasin, et ju ta ikka on kellegi oma. Mõnda aega ma kiisut ei näinud, kuid siis oli ta jälle tagasi. Tahtis väga süüa ja lõhnas ta ka kuidagi mittekoduselt. Silisin ta karva ja avastasin õudusega, et kirpudel on vägev ralli käsil! No selline kass nüüd küll kellegi oma ei ole. Panin kiisule satikatõrje peale ja egas muud kui kodu otsima, sellist ehtsat ja head, kus sülle võetakse, süüa antakse, pai tehakse, mängitakse, tervist kontrollitakse ja kus Nöpsik oleks ainuke kass, sest teisi kasse ta natuke kardab. 

Nöpsik oskab mänguasja tagasi tuua: kui visata talle plastikvidin, mis saiakoti ümber käib, siis vudib Nöps sellele järele ja toob tagasi. Süles olles hoiab ta kümne küünega inimesest kinni (mine tea, pillab veel maha) ja peidab näö juustesse. Selline armas kassitüdruk on Nöpsik.

Kontakt: 55571625, kodu@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee