MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kaisukass Kaisu

Kaisu on üks kassiabiteadlik tegelane. Nimelt ei jäänud ta ootama, millal ta mõnele heale inimesele silma jääb, vaid otsustas ise kassiabilise kinni püüda. See tal ka õnnestus - siis kui perenaine maja ees kükitades ühele kiisule pai tegi. Kaisu lihtsalt jooksis suure hooga talle sülle!

Ta lihtsalt pidi seda tegema, sest Kaisu silmades oli põletik, kõrvades pesitses kõrvalest ja ta haises väga koledasti. Pealegi oli üsna külm ja Kaisu värises, ta tahtis nii väga sooja ja süüa. Loomulikult ei saanud hoiukodu seda nurruvat olevust tagasi tänavale lasta ja nii saabus Kaisu koos oma parasiitidest kaasavaraga vannituppa. Kujutate ette - põrandaküttega vannituppa, vähe sellest, vanni pisteti ka veel! Ja kui Kaisut fööniga kuivatati, jäi ta lihtsalt magama.

Muidugi sai kiisu parasiiditõrje ja ravi ning loomulikult süüa! Hoiukodu elanike vaba aeg oli ka sisustatud - kordamööda käidi Kaisut süles hoidmas ja nurru kuulamas.
Nüüd ootab Kaisu päris oma kodu, kus armastavate inimeste süles nurruda ja rahumeeli tukkuda, teadmisega, et teda enam kunagi maha ei jäeta.

Kaisu on 3-4 aastane, emane. Vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibitud. Kontakt: 55571625, kodu@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee