MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Maha jäetud Malmo

Isane pikakarvaline kass Malmo jäeti pere minema kolides tänavale maha. Kaks kuud istus kiisu oma endise kodu sissekäigu juures trepiastmetel ja ootas kannatlikult, millal pererahvas tagasi jõuab. Kuid asjata, nad ei tulnud. Lahked möödujad andsid aeg-ajalt kiisule midagi süüa. Kui ilmad päris külmaks läksid, tegi üks hea naine Malmole kilega üle tõmmatud pappkarbist maja, et kassil natukegi varju oleks tuule, vihma ja lörtsi eest.

Oma praeguse nime sai kiisu oma endise kodutänava nime järgi, see on Malmi tänav Narvas. Osavõtlik pererahvas pakkus Malmole ajutist peavarju oma kodus, kuid endale teda jätta ei saanud.

Malmo on sõbraliku iseloomuga kass, kuid eelmise pererahva reetlikkus on tema hinge jätnud haavad, kuna Malmo on sellise koer-tüüpi kassiga, kes kiindub jäägitult oma inimesesse või peresse ning on neile truu veel kaua pärast seda, kui usaldust on reedetud. Nüüd on Malmo Tallinnas Kassiabi hoiukodus. Ta on väga sõbralik ja mõnus, aga sööb paremini vaid siis, kui istud tema juures, paitad ja räägid juttu. Ilmselt on ikka kartus oma inimest kaotada hinges. Seega vajaks Malmo kodu, kus ta oleks ainuke kass ja kus on pererahval palju aega talle pühendada. Vastutasuks saab pere endale imeliselt kauni välimusega ja väga armsa inimest hoidva pehme siidise lemmiku, kes on valmis aina nurruma ja inimjuttu kuulama ja heaks kaaslaseks olema.

Malmo kasutab eeskujulikult liivakasti. On kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibiga. Lähem info - tel. 55571625 või meilitsi kodu@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee