MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Nurruloom Miki Mirri

Miki Mirri jõudis Kassiabisse Viimsist. Tema perenaine suri ja nii pidi endine kodukass hakkama saama suures hoiukodus, kus ühes toas elab viis kuni kümme kassi. Hoiukodus oli Miki Mirri kogu aeg väga tagasihoidlik. Ta lubas end küll vaktsineerida ja endaga toimetada, aga sülle tulemise nägu ei olnud ta kunagi. Näppu nuusutas ja teinekord sai kiire pai teha ka, aga inimesele vastu ta ei jooksnud.

Veidi aega tagasi kolis Miki Mirri eraldi hoiukodusse, kus perenaine ei jätnud teda pesasse peitu, vaid hakkas kohe paitama ning võttis sülle ka. See juhtus küll kogemata - hoiukodu perenaisele ei täpsustatud, et Miki Mirri ei käi süles. Öeldi lihtsalt, et ta on tagasihoidlik. Kui hoiukodu perenaine kuulis, et Miki Mirri varem süles ei käinud, siis ta naeris, et ta nüüd saab aru miks kass nii suured silmad tegi, kui ta esimest korda sülle võeti :) Nüüdsest on Miki Mirrist õnneliku juhuse läbi saanud tõeline pai- ja musiloom, kes naudib nii paitamist kui sülesolekut.

Miki Mirri on steriliseeritud ja vaktsineeritud, sobib väga hästi kassidega ja tunneb suurt huvi ka teiste loomade vastu (nt tuhkrud).

Kui soobid Miki Mirrile kodu pakkuda, kirjuta kodu@kassiabi.ee või helista 55571625.
 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee