MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Suur Piu

See pisike armas kassike tekkis ühel päeval Tallinna äärelinna ühe elumaja hoovi. Kassi pere ja kodu olid kohalikele elanikele teada. Miks kassike kodust välja visati selgus peagi: Piul oli kaks imearmast pehmet kassipoega sündinud ja see ilmselt oli tema kodu jaoks liiga palju tegemist, nii sattuski Piu tänavale.

Kassiabi kohale jõudes oli kahest pojast alles vaid üks. Punane karvapall oli kadunud, ehk oli tema juba oma kodu leidnud, seda kahjuks keegi ei tea. Teine kassipoeg sai Kassiabi hoiukodusse, kus ta oma piu-häälitsuste tõttu sai nimeks Väike Piu. Väike Piu leidis kiiresti endale päris Oma Kodu.

Ise veel päris nooruke ja pisikene kassiema toodi samuti kassiabi hoiukodusse, kus selgus, et ka tema oskab kenasti piu-häälitsusi teha, seega sai ta nimeks Suur Piu.
Suur Piu ei ole tegelikult aga üldse suur, vaid just väga pisikene ja imearmas kassike, kes oskab oma päästjatele ääretult hästi oma tänu välja näidata.

Sülle võttes surub ta tugevasti end sinu vastu, pistab oma ninakese lõua alla, paneb käpad ümber kaela ning teeb kalli :) Kui tuppa astuda, vaatab ta sulle alati suurte silmadega ootavalt otsa ja naeratab lausa, kui sa talle pai teed. Vaikselt lükkab juba käpaga pallikesi ka, kuna ta on veel päris nooruke siis on kindlasti tema sees peidus veel palju mängulusti.

Suur Piu otsib kodu, kes soovib endale nurruvat sülekassi, kodu, kus oleks rahulik. Ta ei armasta liiga lärmakaid väikseid lapsi, Piu lihtsalt kardab neid. Piu sobiks üksikuks kassiks. Kui sina otsid endale sellist väikest siidise kasukaga nurrulooma, siis kirjuta või helista meile ja tule Suurt Piud vaatama. Piu on vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud.

Kontakt: 55571625, kodu@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee