MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kodu-uudised Birutalt

Birutal läheb väga hästi.Ta on meiega ilusti ära harjunud, koeraga on nad ka nüüd suured sõbrad. Teist sellist mängulist kassi pole mina veel kohanud. Kui tema mängima hakkab, siis mängib ennast hingetuks. Kui ta ei maga, siis jookseb ja trallitab koeraga mööda tuba ringi, aga kui poeb vahest kaissu, siis nurrumootor töötab kõvasti. Me ei kujuta enam elu ilma temata ette. Kui alguses oli koer peremees, siis nüüd osad vahetunud ja kui Birutale midagi ei meeldi, siis annab endast kohe märku. Sööb ta enamasti kõike, mis pakutakse. Eriti armastab ta muffineid - kui unustame need lauale, on kass kohe maiustamas.

Mees ja laps käisid nädalavahetusel maal ja võtsid koera kaasa. Kuna Birutal on vaktsiin saamata, jäime meie koju. Oh, seda nuttu, mis siis pihta hakkas! Birru oli koeraga nii ära harjunud, et ta ei osanud enam üksi olla. Käis ja kräunus, mängida ei tahtnud. Ühesõnaga, oli stressis ja õnnetu. Selline me eluke on - võtsime endale kassi, et oleks keda hellitada ja poputada, aga tulemusena said koer ja Biruta parimateks sõpradeks, kes vajadusel annaksid elu teineteise eest.

Loomulikult meeldib talle meid öösel kiusata ja varvastega mängimas käia Meil on ka akvaarium, sealt meeldib talle kohe eriti kalu püüda. Õnneks pole veel kedagi kätte saanud. Biruta teab täpselt, mida tohib ja mida mitte ja kui juhtubki unustama siis ...meid nähes tuleb meelde. Vahepeal tekitas muret see, et ta ei reageeri ei oma nimele ega ka kiss-kiss kutsumisele. Samas, mänguasjade heli peale reageerib kohe. Ju ta siis lihtsalt ei tahtnud meid kuulda.

Aitähh teile, et andsite meile sellise ustava ja rõõmsameelse kiisu! Ta tõi palju naeru ja rõõmu meie perre!
 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee