MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Draakonid otsivad kodu!

Hea südamega draakonite nimed on Eva, Clara ja Black Jack. Erineva välimusega, kuid üsna sarnase iseloomuga. Juunis saavad nad aasta vanaks. Pärit on nad Laulasmaa suvilarajoonist, sinna mahajäetud kassiema lastena on nad ettevaatlikud ja üsna kahtleval seisukohal inimeste suhtes. Nende õde Tiiger ja vend Stig said kohe kodudesse ja neist on saanud täiesti sõbralikud perelemmikud.
Kassiabis andsime endast parima, allesjäänud kolmikuid iga päev sülle võttes, aga väiksed kiisud olid nagu omavahel kokku leppinud, et neist mingeid miilustajaid ei saa. Kolmikud kannavad koondnime draakonid. Kõhisemine pärast.

Tänaseks on olukord selline:
Eva - kahtlemata kõige ilusam kass maailmas, pika karvaga, roosa-halli-beeži segu. Ta on uudishimulik ja susiseb ilmselt ainult vanast harjumusest. Toas tegutseb ta huviga meie lähedal, ta tahab mängida, armastab vett - seda jooginõust väikeste käpsudega hooga välja kühveldades. Kui Eva tähele ei pane, saab teda katsuda ja ta nuusutab ka ise inimese kätt, kuid sülletulekuni ja sõbralike silitusteni on veel pikk tee. Praegu silitame Evat salaja, kui ta magab. Evale meeldivad teised kassid, tema lemmik on Gabriel. Eva on nii ilus, et talle võiks ta tujuka iseloomu andestada, kui vaid leiduks kassisõber, kes hooliks ka kiisust, kes on isepäine. Tegelikult Eva lihtsalt ei tunnista, et tallegi meeldib pai.

Clara on kolmikutest kõige raskem, aga mitte lootusetu juhtum. Vahel kavaldame ta üle, paneme Clarale rätiku peale ja silitame teda läbi rätiku. Ehkki Clara uriseb sõna otseses mõttes ja läheb peitu, kui talle läheneda, on ta väga armas oma nördinud ja solvunud suunurgad-allapoole ilmega. Kuigi Clara tundub kuri ja mitteallaandev, siis tegelikult ta lihtsalt kardab igaks juhuks ja urina ning põgenemisega väljendab oma hirmu.
Kõige parem oleks Clarale elamine, kus ollakse palju kodus. Sel juhul ei saaks kass omapäi diivani all istuda ja harjuks sellega, et tema kõrval on alati inimene, kes ei ole üldse ohtlik. Inimene, kes oma käe pealt ulatab maitsvat sööki ja kelle käepikendus on sulgedega pulk, mida on mõnus taga ajada. Kui vaid hirmust üle saaks! Põhimõtteliselt võiks Clara edasise elu veeta ka talukassina, sest on ta ju kass nagu kass ikka.
 

Black Jack on oma musta kasuka ja suurte kollaste silmadega iga musta kassi sõbra unistus. Valge täps ka lipsuks ees. BJ saab võtta sülle (rätiku sees), kus ta ei rabele, ei löö, ei hammusta. BJ on hoopis üsna kannatlik ja libistab end sülest ära, kui talle tundub, et nüüd aitab. Temaga peaks olema uues kodus lihtne, kui on vähegi kannatust ja aega.

Rohkem infot kasside kohta saab aadressilt miumiu209@gmail.com

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee