MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Baila ootamatu inimarmastus

Baila on hoiukodus olnud pea kuu aega ja teeskles kogu siinoleku aja, et talle inimesed eriti ei meeldigi, pigem suhtleb loomadega. Siis juhtus aga imelik asi, Baila tuli diivanile, hakkas nurruma, pai norima ja ära ei läinudki! 

Üks kord võib ju juhus olla, aga täna tegi ta sama triki ja veetis terve õhtupooliku koos inimestega diivanil, tema katkematu nurru pikkus oli kuskil pooleteise tunni ringis. Siis väike paus ja uus nurr. Nii, et võib julgelt öelda – Baila on kapist väljas ja tunnistab avalikult, et talle meeldivad inimesed.

Inimese kõrval on Bailal kaks parimat sõpra – hoiukodus elavad kass ja koer. Igal õhtul ronib buldog Lola magama ja Baila on tema kaisus nagu viis kopikat. Eile õhtul võttis ta hoiukodu püsikassist eeskuju ja ei pidanud paljuks ka Lola kõrvade pesu. Lola on loomulikult asjade sellise kuluga äärmiselt rahul.

Kolm sõpra, Baila keskel:

Lisaks sellele, et Baila on mänguhimuline ja aktiivne, on ta ka arvutihuviline. Hetkel istub ta mu kõrval, nurrub ja jälgib väga tähelepanekult ekraanile liikuvaid tähti, mida proovib vahepeal ka õrnalt nuusutada või käpaga sudida. Proovisime kassidele mõeldud arvutimängu ja saime jupi tema esimesest arvutikogemusest ka “lindile”.

Bailale kodu pakkumiseks helista 56 623 823 või kirjuta kiizu12@gmail.com. Temast saab lugeda ka hoiukodu blogist.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee