MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Tyson

Tysoni elust enne Kassiabisse sattumist me eriti ei tea. 2009 talvel ta Mustamäele tekkis ja jäi kohe kassiabilisele silma. Teda on raske mitte märgata, suurt kasvu ja poolikute kõrvaotstega Tyson on markantne kuju.

Kuna Tysonit keegi taga ei otsinud ja ta iga päev kindlal ajal "oma" abilist ootas, sai ta ühel ilusal päeval sülle korjatud ja Kassiabi söögile võetud.

Tyson oskab olla õrn ja hell kahejalgsete vastu. Talle meeldivad väga teksastes kahejalgsed, vastu teksasid armastab ta tasakesi küüsi teritada.

Vahepeal sai Tyson elada hoiukodus ainukese lemmikuna. Ta tõestas end kodustes tingimustes väärt kiisuna, kes perenaise kõhu peal sõtkus ja mürinal nurru lõi. Ta käis traksidega õues jalutamas ja jõulude puhul lasi end rahulikult päkapikuks riietada.

Tysonil on oma kerele vastav suur ego ja teiste kasside hulgas püüab ta end igaks juhuks kehtestada, kuigi ega keegi talle vastu ei vaidlegi.

Mõnikord ajab Tyson mõne teise kassi kuhugi pessa peitu ja valvab siis seal ees, nii et teine enam välja ei pääse.

Talle ei meeldi, kui keegi kõvasti näub või kisa teeb, see teeb ta kohe murelikuks ja ka sõjakaks.

Tysonile meeldib hirmsasti vesi, vett joob ta tihti nooblilt käpa otsast lakkudes. Vahel teeb ta käpsu kühvliks ja tõstab vee kausist lihtsalt välja.

Tysoni- huvilised leiavad tema kontaktid tema piltide juures. Kuna ta istub alalõpmata toaukse juures ja võimaluse korral lipsab ka välja, on ta vägaväga uudishimulik ja uutele kogemustele avatud.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee