MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Triibikud ruulivad!


Meie olemegi ruulivad triibikud ja meid on neli!

Mina, Sherlock, ja minu vend Pinkerton ja õed Emily ja Jane.

Me oleme juba 3 kuud vanad, aga näinud oleme ainult ühte keldrit, kus me ilmale tulime ja siis seda suurt puuri, kus me nüüd ajutiselt pesitseme.

Ega me ei kavatse siia jääda. Me plaanime taasiseseisvuda, noh väikse mööndusega- keldrisse me tagasi ei lähe ja päris omapäi ei taha elada.

Praegu kaardistame neid tingimusi, mis me loodame ees leida tulevases kodus.

Oleme vähenõudlikud- tuba olgu soe, padi pehme, söök maitsev, kahejalgsed lahked.  

Lisan oma väikeste sugulaste iseloomustused, sest lisaks triipudele on meil muidki häid omadusi.

Pinkerton - nagu pisike vedru, selline hüplik tegelane, liigub põhiliselt hüpetega ja tal meeldib ka mööda puuriseinu ronida nagu ahvike. Ta tahab olla kogu aeg liikvel, joosta ja karelda. Väga aktiivne vend.  

Emily - mõnus pontsakas tüdruk, on nõus inimestega suhtlema ja süles istuma, kuid oma vennakestest  natuke tagasihoidlikum.  Rahuliku iseloomuga, ei näita ei küüsi ega hambaid, õrn plikatirts.

Jane - tema oli kõige kavalam ja lasi end seal koledas keldris kõige kauem püüda. Iseloom on tal kange, ei usalda neid kahejalgseid kohe üldse. Ta on kõige meist väiksem. Kuna ta kardab igaks juhuks enamvähem kõike, siis ta narr tuleb ka sööma viimasena. Õnneks on meie praegune perenaine tähelepanelik ja paneb Janele ekstraportsu ja laseb tal vaikselt sööma tulla, kui meie juba mängime. Janega tuleb niisiis uues kodus tegeleda ja võimalik, et padja peal magamise asemel ronib ta hirmuga sinna alla, aga no eks kõigil ole veidrusi. Tegelikult saab talle juba pai teha küll. Ta lihtsalt ei tunnista seda.

Mina, Sherlock - kahtlemata kõige mõnusam pesakonnast, tõeline inimsõber, istun heameelega süles. Lapsed meeldivad, mängin nendega täitsa vabalt. Ma ei karda midagi ja olen väga uudishimulik. Ma olen ka kõige ilusam. Ja mul on kõige pikemad triibud.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee