MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kiri Dimuhha uuest kodust

Tahtsin Teile öelda, et ärge te seal muretsege minu pärast. Ma ei ole enam lihtsalt kass vaid nüüd olen ma kuningakass nagu mu uus peremees ütleb:) Mul on 3 tuba, milles ringi patseerida ja 5. korruselt on väga hea vaade hoovile ja merele . Ma küll ei saa veel aru, mida need kahejalgsed sest ümmargusest pallist seal hoovis võidu taga ajavad aga ma olen kindel, et saan peagi nende kavatsustele jälile. Jälgin neid põnevusega edasi.

Pärast Sinu lahkumist sõin eile oma kõhukese priskelt täis ja WC osutus tarvilikuks kaasavaraks. Kõht täis, põis kergendatud, võtsin saba selga ja tegin toas mõned kiiremad ringid. Päris hea hoo sain sisse. Aga teate, hiired on mind uude häärberisse jälitanud. Roheline hiir kargas juba siis kusagilt välja, kui Sina ka veel siin olid. Sai teda pärastki veel taga aetud, nii et väsimus tuli peale. Ääh, ega ta kuhugi ei kao, tean seda juba isegi;) Võtsin ta lõpuks kaissu ja jäin keset kõige suurema toa põrandat magama.

Tead, uus koht ikkagi ja ega see uni kõige magusam täna öösel ei olnud. Mingid uued hääled siin-seal tegid mind uudishimulikuks ja nii ma tuiasin öösel mööda korterit ringi. Vastu hommikut tõmbasin ennast siiski pererahva magamistoas tumbal kerral ja lasin silma looja. Paar tundi tukkusin ja siis läksin perenaisega kööki, kõht oli ööga kole tühjaks läinud. Hommikusöök pidi ju see kõige tähtsam toidukord olema, nii et lasin söögil hea maitsta.

Perenaine sai hommikul minu pättusi veidi koristada - tõmbasin öösel köögilaualt lina maha koos muu kraamiga, mis seal oli. Aga sellest ei juhtunud midagi, ma ju olen ikkagi kass ja võin vahest selliseid asju endale lubada. Eks pererahvas ka õpib, mida jätta ööseks lauale ja mida mitte;)

Kui ilmad soojemaks lähevad, siis viiakse mind ka grüünesse ja mere äärde.

Nii, praeguseks vist kõik. Lähen ja vaatan, mis mind siin täna ees ootab. Peremees ka kutsub juba, äkki saab juba lõunaoodet

- kurnjau!
Dimuhha

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee