MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Isepäine siiamipreili Alissa

Olen Alissa, isepäine siiamipreili. Elan Põlvas koos oma perenaise ja kahe perepoja ning sõber- siiamipoiss Turboga. Kuidas ma enne siiatulekut elasin, sellest ma eriti ei taha rääkida. Mu praegune inimene nägi minu pilti Teho kodulehel ja vist armus minusse...

Kuna ta ise ei saanud kohe mulle järgi sõita, palus ta Kassiabi Maarikalt abi. Ja Maarika oli muidugi kohe nõus. Mu eelmises kodus oli mul raske elu ja kui mind sealt ära viidi, jäin ma haigeks. Nii paha oli olla, et Kassiabi tädid ja arstid kartsid mu tervise pärast tõsiselt.

Minu inimene nägi mind näost näkku esimest korda arsti juures tilguti all, kus ma talle häälekalt oma kurba saatust kurtsin. Ma ei tea siiani, millega ma oma praeguse pere ära võlusin, igatahes tuli mu perenaine ja viis mu oma koju, kuigi olin veel nõrk ja haige.

Oma hoole ja armastusega suutis ta mu jälle mängima ja sööma saada. Pean natuke häbenedes tunnistama, et vahel tuleb meelde eelmine elu ja siis ma küünistan ja hammustan oma koduseid, algul tegin neile päris kõvasti haiget.

Ja üks pisike pahe on mul veel - mulle meeldib närida riideid. Küll ma olen neid siin palju auklikuks närinud. Perenaine ikka pahandab sellepärast natuke ja vahel on õnnetu. Siis ma palun temalt vabandust- ronin talle sülle ja teen kalli ja musi ka! See aitab alati.

Magada meeldib mulle oma inimese juures teki all, kas tema kõrval või lausa rinna peal. Mu suurim mängukaaslane on muidugi Turbo, temaga harjumiseks läks mul kaua aega, aga nüüd oleme head sõbrad. Tahan öelda kõigile kassi-inimestele ja kõigile suurtele ja väikestele kiisudele- oodake ära oma Inimene ja/või oma armas kass..

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee