MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

KUKUNUNNU LUGU- AJALEHEPOISIST MILJONÄRIKS.

Keegi ei tea, kus ta tuli, aga ühel hommikul oli Kukununnu ühe tavalise Merivälja maja terrassil. Oli kätte jõudnud sügis, esimesed sajused ja tuulised päevad ning Kukununnu oli väsinud rändamast. Ilmselt oli teekond olnud pikk ja väsitav, sest Kukununnu väike keha oli kõhn, ribid olid selgelt näha ja tunda ning kaasavaraks oli tal seljas ainult kolm puuki. Inimesed, kes selles majas elasid, olid lahked ning andsid süüa, aga kassiallergia tõttu kassipoega tuppa elama võtta ei saanud.

Niimoodi jõudis väike rändur Kassiabi inimeste juurde. Puugid pidid lahkuma ning väikest kassipoega asuti hoolega kosutama. Tasuks ilmutas loomake igati rõõmsat meelt, mänguhimu ja kohanemisvõimet. Ainus mure oli Kukununnu välimus, pruun triibik nagu ta on, tekkis küsimus, kas kuskil leidub hea ja armastav kodu ka ühele maavillase välimusega tavalisele kassikesele? Kogu aeg on soovijaid erilise välimusega kassipoegadele, tahetakse ikka punaseid ja valgeid, halle ja musti jne, tihtipeale ei tunta huvi isegi tulevase pereliikme iseloomu suhtes. Peaasi, et oleks ikka väga ilus ja eriline välimus.

Aga kas keegi tahab endale ka tavalist pruuni triibikut, kes on siiski igati tore, optimistlik ja mänguhimuline loomake? Ning hoolimata oma tavalisest välimusest samamoodi hea ja tore sõber oma pererahvale. Kas leidub keegi, kes suudab välimusest mööda vaadata ja näeb Kukununnu toredat ja rõõmsat iseloomu? See oli Kassiabi inimeste mure, sest kassipoegade pakkujaid on väga palju ja pakkumisel aina suurem hulk imeilusaid ja erilisi kassikesi


Siin tuli Kukununnule appi vist küll kasside jumal, leidus üks tore naine, kes otsis endale ja oma lapsele uut sõpra ning valik langes kõikede pakkumisel olnud kassipoegade seast just Kukununnu kasuks, hoolimata oma tavalisest välimusest sai just Kukununnust see õnnelik loomake, kes kolis korterisse, kus põrandal on lambavaibad, olemas on akvaarium kalaga ehk nö. "kassi televiisor" ning seltsiks suur perenaine, kes hellitab hea toiduga ja väike perenaine, kes tahab väikese looma elu huvitavaks muuta ning temaga mängib. Nüüd saavad kaks last koos suureks kasvada ning teineteisega iga päev mängida ja uskuge mind, Kukununnu on väga tänulik selle eest, et leidus lahke pererahvas, kes valis enda kassiks just selle väikese tavalise triibiku.


 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee