MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Skydancer


Skydancer on uhke nime ja maavillase välimusega kassike, kes sattus Kassiabisse seoses Paide varjupaiga sulgemisega. Tema välimust iseloomustavad kõige rohkem ilvesele sarnased tutid kõrvade otstes ning sama metslooma valvas pilk silmis.


+

Skydanceri tutvus meiega ei alanud just kõige positiivsemate nootidega, nimelt üritas kassike meid iga lähenemise peale koheselt nii küünte kui ka hammastega rünnata, lastes seal juures kuuldavale vägagi vihaseid häälitsusi. Inimene oli suutnud selle loomakese silmis kaotada küll igasuguse usalduse. Mis asjaoludel see toimus, seda meie kahjuks enam ei tea, kuid usalduse tagasivõitmine jäi seekord siis jällegi Kassiabi hooleks.  


Nüüdseks oleme koos Skydanceriga maha käinud pika tee ning ka tema usaldus inimese suhtes on seekord siis jällegi taastunud. Kassike küll sülle veel ei tule, aga pai lubab endale teha igale poole. Isegi kõhualune on lubatud piirkond ning see näitab kui palju oleme suutnud seda looma veenda inimese usaldusväärsuses. Väga soojaks tegi südame alt esimene kord kui valvas pilk endise metslase silmis kadus, silmad vajusid poolkinni ja kostuma hakkas nurru minu käe alt. See oli taaskord tõsine töövõit!

Tänasel päeval on Skydancer lõpuks valmis minema uude koju. Kui sina oled inimene, kes otsib endale intelligentset kaaslast, keda kohelda vastastikuse lugupidamise ja austusega, siis Kassiabi võib teid tutvustada. Meie loodame ainult, et Skydancer ei pea enam kunagi kahetsema seda otsust, kus ta veelkord kinkis inimesele oma usalduse.

 

+
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee