MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Pappkasti poisid


Kui enamasti on nädala kassi lugu ilma "õnneliku lõputa", sest õige kodu on veel leidmta, siis seekord jutustame sellise loo, millele võib punkti panna. Nädala kasse on seekord suisa kaks ja seda lugu loevad nad juba uues kodus olles.


Nifnif ja Nufnuf leiti ühel lörtsisel talveõhtul Mustamäelt bussipeatusest, kuhu nad pappkastiga olid ilmselt kodust sokutatud. Õnneks kiisupoisid sealt välja ei pugenud ega tänavale jooksu ei pannud, vaid ootasid vagusi piiludes mis juhtub. Juhtus see, et üks tore naisterahvas nad leidis ja Kassiabiga ühendust võttis ning nii nad meie hoiukodusse sattusid. +
Igati terved, asjalikud ja sõbralikud kassipoisid, nii nad kiirelt endale uue toreda kodu ka leidsid :) Koos ühte kodusse.

+ Head uudised uutest kodudest teevad alati südame soojaks ja kiisude perenaine Triin kirjutas meile nii:

"Kiisupoegade nimed tänaseks on Parem ja Vasak. Neil läheb hästi. Mängida neile meeldib, eriti õhtuti, kui inimestel magamise aeg kätte jõudma hakkab.

Sellised kasse ei ole mina oma elus veel näinud, kes oleksid nii sõbralikud nurrumootorid. Vasakule meeldib dušši all käia - kui vannitoa uks lahti teha, on kiisu kohe dušsinurgas. Voodi asukoha tuvastasid nad kõigepealt ja nüüd on meil kitsas, sest ega kiisusid ju maha panna ka ei raatsi.

Meie oleme nendega super rahul ja tundub et nemad meiega ka!"


Selle loo lõpuivaks on sõnum vastutustundetutele loomaomanikele: kulla kassiomanikud, steriliseerige oma kodukassid, et neil ei oleks soovimatuid ja ülearuseks osutuvaid poegi, või nähke pisutki vaeva ja leidke neile ise kodud. Nagu näete see ei ole raske. Ärge visake tänavale saatuse hooleks nii kauneid ja toredaid loomakesi.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee