MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Tule vabatahtlikuks

Mida rohkem meid on, seda rohkem kasse suudame aidata. Niisiis on iga abistav kätepaar teretulnud. Kassiabi tegemistele saab õla alla panna mitmel moel.


Paku kassile hoiukodu

Oleme välja töötanud hoiukodude süsteemi, kus loomale pakutakse enda kodus ajutist majutust, vajadusel ravitakse ning püütakse talle uus kodu leida. Kui tunned, et saaksid mõnele õnnetule kassile ajutist peavarju pakkuda, siis võta meiega ühendust. Hoiukoduga sõlmitakse leping ning soovi korral kassi ravikulud hüvitatakse. Igapäevased kulud söögile ning liivale jäävad siiski tavaliselt hoiukodu enda kanda. Kassiabi aitab nõu ja jõuga ning ei maksa karta, et loom hoiukodusse „unustatakse”.

Paku transpordiabi

Sageli on vaja kasse viia arstile või uutesse kodudesse. Arstilkäigud piirduvad tavaliselt lühikeste sõitudega Tallinnas, kuid uutesse kodudesse rändavad kassid üle Eesti. Kui meil on vabatahtlike kontaktid, kes aeg-ajalt liiguvad kindlatel marsruutidel Tallinnas või mööda Eestit, on hea vahel neile ka mõni kass kaasa sokutada.

Meisterda

Meile annetatud käsitööesemetega saame korraldada heategevusmüüki laatadel või teistel üritustel ning oma kodulehel. Meisterdada võivad nii suured kui väikesed. Asjad ei pea olema ilmtingimata kassidele või kassiteemalised, peaasi, et on hoole ja armastusega tehtud. Siit hea idee kõrva taha panemiseks käsitööõpetajatele.

Ole aktiivne

Leia viise, kuidas paremini reklaamida meie tegevust  ja kasse. Võta osa üritustest Kassiabi esindajana või organiseeri ise mõni üritus. Levita meie postreid ja voldikuid. Hoia silmad-kõrvad lahti võimalike kassiotsijate suhtes.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee