MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

PALUME ABI KASSIPOISS TIRBIKULE!

Südasuvisel ilusal ajal pöördume teie poole suure murega! Kassiabisse jõudis üks elu poolt räsitud kassihing, kes otsib võimalust ellu jääda!

Hulja aleviku tänavatelt hea inimese poolt ära toodud kassil on suur hulk terviseprobleeme, mis vajavad pikka ja kulukat ravi. Pikaajaline nahapõletik paksenenud ja turses kaelal teeb valu. Kõigil käppadel on aina edasi leviv seen. Parem silm on trauma läbi kannatada saanud ja vajab operatsiooni. Pikad aastad tänaval on teinud suurt kahju tema suuõõne olukorrale – ees seisab keerukas hambaoperatsioon. Aga ükski tema terviseprobleemidest ei ole ravimatu ja seetõttu annavad arstid meile lootust, et ravi ja hoolitsuse tulemusena on Tirbikul võimalik saada täiesti terveks!

Kõigi nende vaevuste ja vintsutuste kiuste on tegemist erakordselt sõbraliku ja sotsiaalse kassihärraga, kes on väga tark ja teab, et inimene aitab ja hoolitseb. Kaelapiirkond teeb valu, aga vapralt kannatab ta ära ravi tegemise ja kui haigettegevad protseduurid on möödas, naudib täiel rinnal pai- ja sügamissessioone.

Tirbik on juba selle lühikese meie hoole all oldud aja jooksul teinud läbi suure muutuse – naha ja karva seisund on märgatavalt paranenud, seene levikule on piir pandud. On näha, et kui kõik eelseisvad ravikatsumused on edukalt läbitud, saab ta olema imeilusa pikema karvaga võimas ja tark kassi-isand!

Palun aita meil sellele hingele uus elu anda! Tirbiku tervisemured on ravitavad, aga need ravid kestavad kaua ja kogumaksumus võib kujuneda lausa neljakohaliseks summaks. Aga üheskoos, kallid sõbrad, saame selle teoks teha. Iga väike panus aitab meid sammukese edasi! Tirbiku sügavkollastes silmades on suur tänu iga toetuse eest!

Abi saab teele saata kas ülekandega Kassiabi MTÜ Swedbanki annetuskontole EE902200221030561288 või annetuskõnena numbrile 900 9000 (kõne hind on 5 eurot).

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee