MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kassipojahingega Minnu otsib kodu...

Heal kassil mitu nime ning saab ka Minnut kutsutud olenevalt hetkest hoopis Printsessiks, Piiksuks või Purraks. Esimene nimi - Minnu - tuli talle kaasa Muugalt, kus ta ühes hoovis koos vendadega söömas käis. Kuna aga tänavad on ohte täis ning talved on meil külmad, siis juhuste kokkulangemise tõttu sai 2015 aastal enne lund Minnu hoopis Rakvere kanti endale mõnusa hoiukodu, kellel õnnestub igast kassist tõeline paikass välja meelitada. Selles hoiukodus saigi Minnu endale uue hüüdnime - Printsess.

Printsess õppis suletutiga mängima ja pere oma kasside kõrval inimest usaldama. Kuna Printsess on väga energiline ja mängulustiline, siis olekski hea, kui uues kodus oleks teine noor kass teda ootamas, kellega koos oma rahutut hinge väsitada või teisel juhul peab lihtsalt pererahvas tahtmist täis olema ja õhtuti pikki mängusessioone pidama, sest vaid diivanikaunistuseks Minnu ei sobi. Oma pisikeselt kasvult, lõpmatuna näiva energia ning kogu olemusega ongi ta tegelikult nagu üks kassipoeg. Samas võib noor kass endale lõpuks ometi lubada hirmuta elu - mis see muud ongi, kui uue elu algus?

Kuud hoiukodus, kohanemine ning rõõm teistsuguse elu üle on toonud ka veel kolmanda nime - Piiks. Nüüdseks on elurütm selline, et kui Piiksul on kõhu alt sügamist vaja, siis ta keerab oma kõhu taeva poole ning piiksub heleda häälega, kuni keegi reageerib. Samuti kui on vaja kapi otsa saada, siis tuleb lift (ehk inimene!) kutsuda, et sinna tõstetaks. Sülle ta ikka veel ei taha, kuid kui hoiupere istub diivanil, siis tuleb ta vastu jalga magama ning ka voodis poeb ta võimalikult lähedale, et pai saada. Sellistel hetkedel saab Piiksust aga üks põrisevalt nurruv Purra :)

Kui jäi tunne, et Sinu kodust on just puudu Minnu kõigi oma hellitusnimedega, siis palun kirjuta meile kodu@kassiabi.ee.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee