MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Vajame abi 2-kuuse kassipoja raviks!

Kassiabiga võttis ühendust üks Tallinna loomakliinik, kuhu oli toodud tänavalt leitud 2-kuune kassipoeg. Kassipojal puudub üks tagumine käpp kannaliigesest alates ning tal on tugev herpes (ülemiste hingamisteede nakkus, mis avaldub nohu ja silmapõletikuna).
Kuna kass ei saanud loomakliinikusse jääda, oli kaks varianti - kas eutaneerida või võtta Kassiabi hoole alla.
 
Kassiabis on juba ca 100 koduootavat kassi ning meie rahalised kulutused on väga suured. Seetõttu oleme sunnitud iga päev paljudele abipalvetele "ei" ütlema - meie jõud lihtsalt ei käi üle rohkematest hoolelalustest.
 
Kuid iseenesestmõistetavalt ei saanud me lasta seda elurõõmsat kassilast magama panna.
 
Vaatamata meeletule valule, mida tundis kassipoeg hetkel, mil oma poolest käpast ilma jäi, ning kui ta selle värske haavaga ringi liikuma pidi, on ta siiski suutnud ellu jääda. Juba selle pärast tahame teha kõik, et ta tervis korda saaks. Arsti sõnul on kassipoeg läbi teinud trauma, kas keegi hammustas teda või jäi käpp kuskile vahele. Välistatud pole ka, et teda on piinatud. Käpp on puudu koos luuga.
 
Me leidsime kassipojale koha hoiukodus, kuid meie rahavarud tema kliinikukulude katteks on ammendunud.
 
Seetõttu palume väga teie abi, et saaksime kassitüdruku herpesest terveks ravida, võimaldada talle kvaliteetset toitu, parasiiditõrjet, kiipi, vaktsiini ja sobivas vanuses ka steriliseerimist. Ja et pärast seda kassitüdrukut oleks meil ka edaspidi võimalik jõudumööda kodutuid kiisusid aidata. Ja et meie praegused 100 kassi ei peaks muretsema haigeksjäämise pärast, sest loomakliinikute hinnad on nii kõrged, aga Kassiabi kontole laekunud heade inimeste annetustest ei piisa, kuigi oleme püüdnud alati olla nii kokkuhoidlikud kui vähegi suudame.
 
Kassiabi vabatahtlike tänu abi eest on siiras ja südamlik. Me suudame seda ühingut töös hoida vaid tänu teile.
 
Kassiabi MTÜ
IBAN: EE902200221030561288
Selgitus: Kassitüdruku ravi
 
 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee