MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kingime koos Nublule uue käpa

Head sõbrad, seekord palus oma nimel abipalvega teie poole pöörduda Nublu.
Nublu on kuldse iseloomuga leebe kiisuke, eaka perenaise lemmik, kes omaniku haiguse tõttu Kassiabi hoolde jõudis. Nublu lepib kõigega ja kõigiga, nii hellituste kui ravimisega, nii kahe- kui neljajalgsetega.

Ei tea, miks on sageli siin elus nii, et kõige heasüdamlikumad peavad nii palju kannatama. Selgus, et Nubluke on pidanud aastaid elama tuima füüsilise valuga, mida põhjustas vana põlvetrauma. Röntgenpilt näitas, et Nublu põlvekeder oli liigesest väljas, sest seda paigal hoidvad sidemed olid katki. Põlv sisuliselt loksus ja igal sammul viltu väändudes venitas kõik sinna kinnituvad lihased ebaloomulikku asendisse. Kuna tegemist oli vana vigastusega, siis oli operatsioonil väga raske liigest püsivalt õigesse asendisse tagasi saada. Nublu sai uued sünteetilised põlvesidemed.

Nublu taastub tragilt hoolitsevas hoiukodus, õpib oma "uut" käppa kasutama ja kipub juba rõõmust jooksmagi. Kiiremate mängutuuridega peab muidugi veel ootama, aga on südantsoojendav näha, et armas väike Nublu on valust vabanenuna kohe teistsuguse olemisega. Varem vaid mõtliku pilguga kiisule on tekkinud silmanurkadesse vallatusesädemed ja kuklasse riuklikud mõtted :)

Õnneks on tänasel päeval Eestis olemas väga häid loomade ortopeede. Aga tipptasemel teenustel on ka vastav hind. Väike südamlik Nubluke on kirjeldamatult tänulik, et aastatepikkust painavat valu enam ei ole ning loodab, et teil on soov ja võimalus toetada tema keerulise operatsiooni ja järelravi eest tasumist annetusega MTÜ Kassiabi kontole EE902200221030561288, selgitus: Nublu.

Kuid pole olemas hinnasilti, mis panna külge hindamatule - oma päriskodule. Üle kõige unistab Nublu elust Oma Kodus koos Oma Inimes(t)ega. Nublu on suurepärane suhtleja, kui soovid temaga tuttavaks saada, helista 5557 1625 või kirjuta kodu@kassiabi.ee.

Новая лапка Нублу

Дорогие друзья, в этот раз просила обратится к вам с просьбой о помощи от своего имени Нублу.

Нублу, кроткая кошечка с золотым характером, была любимицей пожилой женщины, но из-за болезни хозяйки кошка попала в приют Кассиаби. Нублу мирится со всем и со всеми, как с лаской, так и с лечебными процедурами, как с двуногими, так и с другими четвероногими.
Не понятно почему, но как правило в жизни самые добросердечные страдают больше всего.
Оказалось, что Нублуке много лет жила с ноющей физической болью, вызванной старой травмой колена. Рентгеновский снимок показал вывих коленной чашечки из-за порванных связок, поддерживающих её. Надколенник попросту болтался и при каждом шаге смещаясь тянул все мышцы, прикрепленные к суставу, в неестественное положение. Операция была тяжелая, так как травма застарелая и очень трудно было вернуть сустав в изначальное правильное положение и прочно закрепить его. В итоге, Нублу получила новые синтетические коленные связки.
Сейчас Нублу энергично поправляется в заботливом временном приюте, учится пользоваться своей «новой» лапкой и от радости уже пытается бегать.
С активными играми и пробежками конечно же надо повременить, но на сердце становиться невероятно тепло, когда видишь, как маленькая милая Нублу освободившись от боли становится совсем другой.
У задумчивой в прошлом кошки возникли озорные искорки в глазах и каверзные мысли в голове :)
К счастью в наше время в Эстонии есть очень хорошие ветеринарные ортопеды. Правда качественные услуги весьма дороги. Маленькая сердечная Нублуке неописуемо рада, что избавилась от многолетней боли и надеется, что у вас есть желание и возможность помочь оплатить её сложную операцию и последующее лечение сделав пожертвование на счет EE902200221030561288 MTÜ Kassiabi, пояснение: Nublu.
Но нет цены самому бесценному - своему настоящему дому. Больше всего Нублу мечтает о СВОЁМ доме и о СВОЁМ человеке (семье). Нублу невероятно общительна, если хочешь с ней познакомиться - позвони 5557 1625 или напиши kodu@kassiabi.ee.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee