MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Rahulik nurrumootor Misti palub abi

Misti on üks nendest kassidest, kellele inimesed meeldivad. Temas pole märgata kaslasele tihti nii omast metsikust. Vastupidi - ta on üks Kassiabi armsamaid kodu ootavaid kiisusid, kes otsib ja igatseb inimese seltsi. Misti on rahulik, laseb ennast paitada ja ei küünista. Nurrub, kõnnib järele ja poeb sülle. Otsib ja jagab soojust. Oma rahuliku ja sõbraliku loomuse poolest sobib ta ideaalselt ka väikeste lastega peredesse.
 
Meil on aga Mistiga ka muret. Kuigi ta on väga ilus kass, oli keskeale lähenemine teinud oma korrektiivid - Kassiabisse jõudes olid tema hambad nii kehvas seisus, et need vajasid eemaldamist. Misti ei saanud isegi korralikult süüa. Tubli loomaarst Julia, kes ravib pea kõiki Kassiabisse sattunud kasse, viis läbi hambaoperatsiooni, mille tulemusena jäid Mistile alles vaid tema kihvad. Lisaks leiti kassi kõrvadest ka väikesed kasvajad, mis eemaldati.
 
Nüüdseks on Misti tervisemured lahendatud ja kiisu tunneb end hästi. Paraku on aga kassi hambaoperatsioon väga kallis ja MTÜ Kassiabis on teisigi kasse, kes abi vajavad. Meil on palju inimesi ja palju kasse, kuid raha napib. Nii nagu kahjuks heategevuslikes ühingutes ikka kipub olema. 
 
Kui Sul on võimalik aidata meil Misti 157-eurost opiarvet tasuda, siis palun tee seda, annetades MTÜ Kassiabi kontole EE902200221030561288, selgitus: Misti.
 
Iga väike summa on meie jaoks oluline!
 
Kassiabi kiisud ja meie täname 
 
Ja mis peamine - Misti on peale taastumist valmis oma koju minema.
Kui soovid talle külla tulla, helista 55571625 või kirjuta kodu@kassiabi.ee
 

Мисти – спокойный мурчащий моторчик

Мисти - одна из тех кошек, которые любят людей. Ей не свойственна буйность семейства кошачьих. Она спокойна, очень любит когда её гладят и не царапается. Мисти – одна из самых спокойных кошек Kassiabi, ищущих свой дом. Она ждет и тоскует о своем друге-человеке. Мисти мурлычет, ходит хвостиком сзади и забирается на руки. Кошка ищет тепла для себя и готова делится своим с другими. В силу своего мирного и дружелюбного характера она идеально подходит и для семей с маленькими детьми.

 Хотя Мисти красивая кошка, но она уже в среднем возрасте, который вносит свои коррективы в здоровье  -   по прибытии в Kassiabisse ее зубы были в таком состоянии, что их пришлось удалять. Операцию по удалению зубов провела замечательный ветеринар Юля, которая лечит животных, попадающих в Kassiabi. Так вот, после операции у Мисти остались только клыки. Кроме того, в ходе осмотра у кошки нашли в ушках небольшие опухоли, которые были благополучно удалены. Эти все изменения связаны с возрастом.  Сейчас кошка поправляется после процедур и готова пойти домой в ближайшее время.  

К сожалению, операции стоят дорого, а в приюте Kassiabis много других котов/кошек, нуждающихся в помощи.  У нас есть добровольцы и кошки, но не хватает денег. К сожалению, такая ситуация типична для благотворительных обществ.

 Если у Вас есть возможность оказать финансовую поддержку в лечении Мисти, пожалуйста, сделайте это, переведя пожертвование на счет MTÜ Kassiabi EE902200221030561288.

Любая сумма очень важна для нас!

Питомцы Kassiabi и мы благодарим Вас  :)

И самое главное - после выздоровления Мисти готова пойти домой.

Если хотите прийти к ней в гости, позвоните по номеру 55571625 или напишите на электронный адрес kodu@kassiabi.ee

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee