MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Palume abi Birgittale!

Keila perekond oli juba ammu näinud majade vahel ringi jooksmas kilpkonnakarva kassikest, kui ühel varakevadisel päeval oli see kass nende ukse taga - külmunud, näljane, turtsuv ja läkastav.
Nad võtsid kassikese tuppa sooja, andsid talle süüa ja panid nimeks Birgitta. Arsti juures selgus, et Birgittal on tugev nohu ja silmapõletik. Kuid see polnud veel kõik. Birgitta oli sündinud haruldase väärarenguga - tal oli suulaelõhe. Tavaliselt ei ela suulaelõhega kassid kauem kui mõni päev, sest nad ei suuda iseseisvalt süüa. On suur ime, et Birgitta ellu jäi ja täiskasvanuks sai.
Suulaelõhega sai Birgitta küll elada, kuid see põhjustas talle palju ebamugavusi. Kuna suu ja nina olid ühendatud, sattusid toit, jook ja sülg pidevalt hingamisteedesse ning ajasid teda lakkamatult aevastama ja läkastama.
Meie arvasime, et see vapper ja ülisõbralik nurrumootor väärib paremat elu. Viisime ta parima loomaarsti juurde, keda teadsime, ja lasime ta suulaelõhe kinni õmmelda.
Praegu toibub Birgitta edukast operatsioonist ja sööb ainult pehmet pasteeti, et õmblust suulaes võimalikult vähe kahjustada. Tema tuju on hea - ta armastab mängida, pai saada, süles istuda ja lakkamatult nurruda, nurruda, nurruda.
Meie kanda on aga Birgitta raviarve, 180 eurot. Kui sina saad meid selle tasumisel aidata, oleme väga tänulikud nii meie, kassiabilised, kui ka üks lõputult usaldav ja leebe loomake, kes nüüd viimaks ometi korralikult süüa saab.
Iga väike panus loeb!

Kassiabi MTÜ
EE902200221030561288
Märgusõna: Birgitta

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee