MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Hella hingega kaisukaru Poisu

Kesksuvel, pisut enne südaööd heliseb Kristiine kandis kassiabilise telefon: teisel pool kõnetraati ahastab kassitädi, kes lausa nutuse häälega abi palub. Mis parata - kassiabilisel tuli olukorda vaatama minna, mis siis, et seljas öösärk ja hommikumantel.

Ja seal ta oligi - maja nurga najal seisev triibuline mõmmi, kes värises ja nuttis. No kuidas nii õnnetu kassipoiss tänavale jätta? Ilmselgelt mitte kuidagi.

Vaevalt mahtus see nuttev poiss transakasti, aga kaasa ta võeti. Hoiukodus selgus, et suur triibuline kassimütakas ei ole haige ega palavikus. Ei värisenud ta mitte haigusest, nagu kassiabiline alguses kartis. Poiss oli sügavas masenduses ja nuttis hirmust, segadusest ja ülekohtust. Ilmselgelt oli ta oma kodust väga hiljuti välja visatud.

Kui julmad võivad inimesed küll olla...

Poisu on kindlasti olnud kodukiisu, sest nii leplikku, rahulikku, õrnusi ja hellitusi nautivat kassi pole hoiukodus ammu olnud. Isegi juttu tuleb temaga rääkida õrnal toonil, sest muidu tundub kiisule, et temaga kurjustatakse. Nii saigi see suurt kasvu isane kass nimeks Poisu, kes ta hinge poolest ka on. Arstide arvates on ta paariaastane, seega väga noor kiisu. Ta on tõepoolest headuse kehastus. Kuidas küll selline poiss uksetaha visati, seda ei suuda küll kuidagi mõista.

Teisi aktiivseid kasse ta pelgab, sest nad tunduvad talle ikka natuke hirmsad, mine tea, mis veel ette võtavad. Samas ühe kassipoja võttis Poisu kenasti kaissu magama.
Poisule sobiks vaikne ja rahulik kodu. Kuna Poisu ei ole päris õnnelik kiisutoas, kus on palju kasse, siis ootab ta kannatlikult kodu, kus rohkem kasse ei ole, kus olla perenaise lemmikpoisu - teda ümmardada ja imetleda, teda õhtuti koju oodata, tema paisid ja hellitusi nautida, temaga teleka ees koos diivanil seriaale vaadata ja temalt maiustusi norida. Selline on meie kaisukaru Poisu südamesoov.

Poisu kasutab eeskujulikult liivakasti. On kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibiga. Lähim info 55571625 või meilitsi kodu@kassiabi.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee