MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Henri vajab abi

Henri on leitud Lasnamäelt, kus ta ühel tänaval meeleheitlikult nuttis ja oma kurva saatuse üle kurtis. Heasüdamlik leidja teatas temast Kassiabile ja nii jõudiski ta meile - õnnetu, aevastav ja turtsuv, nina tatist korpas, silmad mädased, ise kirpe täis ja kõhnuke.

Vaatamata kõigele oli ta inimese süles õnnelik ja ka nurr tuli kohe kuuldavale. Henri on taas näide sellest, et kassipoeg võetakse koju mänguasjaks ja kui temast tüdinetakse, siis visatakse tänavale. Ilmselgelt on ta olnud kodune pojuke. Kuuajane ravi on andnud häid tulemusi. Oleme lahti saanud parasiitidest, samuti herpesest. Ainuke, mida meil päästa ei õnnestu, on üks kahjustatud silm. Henri ise on kauni pikakarvalise kasukaga, uhked tutid kõrvades. Ta on üliaktiivne mängur ja lõputult nurruv kiisupoiss. 

Silmaopi ja ravikulude tasumist saab toetada, kui teha annetus meie arvele: Kassiabi MTÜ a/a 221030561288, Swedbank märksõnaga "Henrile"

Tänud kõigile, kellele Henri saatus korda läheb ja kes Henri ravi toetavad! Suvi on alati Kassiabile rahalistelt raske aeg, kuna hoiukodudesse saabub palju ravi vajavaid kassipoegi, samuti täiskasvanud kasse, tänavale visatud kodukasse, kelle omanikud välismaale sõitnud jne. Ka Henri tänab kõiki ja lubab kasvada eeskujulikuks perekiisuks :)

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee