MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kass Jasha palub abi

Jashal on suur ja armastav süda – ta armastab tingimusteta ja siiralt inimest, seda vaatamata eluvintsutustele. Tema elu on olnud nagu Ameerika mäed – ikka üles ja alla ja seda kõike väga äkki, mis lööks kehvemal vennikesel hinge kinni ja hirmu nahka. Meie Jasha aga ei ole allaandja. Igatahes sattus ta kummalisi teid pidi Loomade Hoiupaika. Juba siis oli tal esikäpa vigastus, mille kohta oli öeldud, et vana asi, küll hakkama saab. Tänu oma kuldsele iseloomule leidis Jasha endale ka kodu, kus perenaine teda väga armastas. Kuid Jasha armastas hüpata õlale vanainimesele, kes ka sealsamas elas. Ikka selleks, et tähelepanu saada. Nii hakkas vanamemm teda kartma ja pere pidi loobuma armsast kiisust. Pere Jasha käpaga midagi ette ei võtnud.

Nii jõudis Jasha eelmise aasta novembris Kassiabisse. Kohe said tehtud ka uuringud käpale ja seda kahes kliinikus. Selgus tõsiasi, et Jasha käpaluu on täiesti katki – killustunud ja luuotsad kokku ei ulatugi. Käpp teeb kindlasti talle valu – selline oli tohtri seisukoht. Samas anti lootust, et käpa saab korda keerulise operatsiooniga, kus luuotsad siiski kokku venitatakse, kinnitatakse, käpp jääb alles, aga saab olema pisut lühem ja jäik. Kuna tohter rõhutas, et Jasha vajab järelraviks kodust hooldust, hakkasime otsima sellist hoiukodu.

Ja juhtus tõeline ime – Jasha leidis endale hoopis päriskodu armastava pererahvaga. Kuu aega valmistati ette oppi. Ja eile, s.o 27.02, see toimus. Operatsioon võttis aega mitu tundi. Tohtri hinnang tulemusele oli väga positiivne. Paraku pole perel võimalik tasuda 500-eurost arvet, kuid pakuvad Jashale veel väga palju hoolt ja armastust 2 kuu pikkuseks järelraviks.

Jasha ja Kassiabi paluvad kallite annetajate abi, kes meid ikka hädaolukorras on aidanud – aitame koos tasuda Jasha käpaoperatsiooni arve.
Annetused on oodatud MTÜ Kassiabi arvele a/a 221030561288, Swedbank. Juurde võiks lisada märgusõna "Jasha käpp".

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee