MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Setumaa kassilapsed ootavad kodu

Kassiabi üks viimase aja suuremaid projekte oli dessant Setumaale, kus kaks tallu maha jäetud emast kassi olid jõudnud tekitada paari aastaga vähemalt 30-pealise karja. Septembris tõime ära viis umbes 2-kuust kassipoega ja lisaks kassiema Liisi nelja pojaga.

Novembris sai tänu Loomakaitse Liidu toele organiseeritud kuue kohaliku kassi steriliseerimine-kastreerimine ja nemad jäid tallu edasi elama. Tallinna jõudis veel kuus umbes 6-kuust kassipoissi ja üks kassitüdruk. Kõik on terveks ravitud, parasiidid tõrjutud, vaktsinbeeritud ja kiibistatud ja poisid Hera ja Dante ka kastreeritud.

Aitame setumaa poisid jõuluks koju - kõik nad on fantastilised kodukiisud - harjunud lastega, koertega ja teiste kassidega. Kasutavad liivakasti ja on täis mängulusti nurru ja sülekiisud. 

Ja siit nad tulevad:
Hera - ülikauni mustri kombinatsiooniga kasukas lisaks heale iseloomule.

Dante - klassikaliselt kaunis musta-halli triibuline sädelev kasukas. Suured silmad, mis vaatavad lausa hingepõhja. Täielik nurrupoiss.

Jeti - täiesti lumivalge kasukaga nurru- ja mängukiisu. Ootab väga oma kodu, kus saaks liikuda, mängida ja perele rõõmu tuua.

Doktor - tema kannab endas tähtsat missiooni olla ravikassike. Ravikassiks peetakse valget kassi, kel laigukesed pealael. Hoiukodu perenaine ka kiidab, et kui on ikka ümber pea ennast keeranud ja nii seda soojendanud, on peavalu kadunud :)

Lähem info kodu@kassiabi.ee või tel. 55571625

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee