MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Cherry.ee aitab koguda annetusi

Cherry.ee korraldab taas annetuste kampaania Kassiabis kodu otsivate kiisude aitamiseks. Voucheri soetamisel on võimalik valida 3 €, 10 € või 20 € suuruste annetuse vahel. Iga annetus loeb ja on tohutuks abiks! Annetuste abil saame kodu otsivad kassid vaktsnineerida, steriliseerida ja kastreerida.

Cherry.ee kaudu Kassiabile annetades aitad neid kiisusid:

Vaskjala Vassilissa ilmus Vaskjalas ühe talu ukse taha umbes 1,5 kuud tagasi. Kiisu on sõbralik, kuid väga kõhn ja tema kasuka eest pole ilmselt keegi juba kaua hoolitsenud – see on täiesti pulstunud.

Need kaks kassibeebit võitlevad elu eest – Triibu tervis ei pidanud vastu ja on kahjuks juba kiisumaal, musta värvi kassikesed aga käivad kliiniku vahet ja on lootus, et nad jäävad ellu. Kuna kiisud peavad aeg-ajalt tilguti all olema, on kliinikuarved kasvanud juba päris kopsakaks.

Ravi saab ka see iludus – noor ja sõbralik emane kass Õismäelt. Tänavakassi karm elu on pannud kiisu hambad väga halba olukorda – kass vaevleb koleda igemepõletiku käes, mis vajab pikka ja kulukat ravi.

Kõige suuremaks mureks on aga kodu otsivad kassipojad, keda on Kassiabis arvel päris palju. Aita maksta tänavalt korjatud kiisude ravikulusid ja kalli spetsiaalse toidu eest või vii kiisu endale koju. Päriseks!

Suur tänu Cherry.ee meeskonnale!

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee