MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Pauliine ja Krõõt paluvad abi

Kassiema Pauliine jõudis Kassiabi hoiukodusse 13. aprillil Kohtla-Järva varjupaigast koos kuue pojaga. Pauliine on tubli ema ja toitis poegi ennastsalgavalt, kuid haigestus 10 päeva pärast. Mingeid haigustunnuseid ei olnud, kuid ta lõpetas söömise. Nii on hoiukodu toitnud väikesi poegi ja ka Pauliinet juba kolm nädalat. Kliinikus on tehtud mitmeid teste ja analüüse, kuid ravi ei ole andnud häid tulemusi. Kahjuks ühe pisipoja elu ei suutnud päästa.

Siis välgatas lootus, et leidus kassiema, kellel üks pojake umbes sama vana kui Pauliine pojad. Kuid paari päeva pärast lõpetas ka kassiema Krõõt söömise. Nüüd on hoiukodul toita kaks kassiema, toimetada neid iga päev kliinikusse tilguti alla ja toita kuus kassipoega 6-7 korda päevas. Kliiniku arved on juba 500 euro piiri ületanud.

Pauliinele tehti ultraheli uuring, mis ei kinnitanud kiiret opivajadust, ta on käinud tilguti all juba paar nädalat ja sööma hakkas 5. mail esmakordselt peale 16-päevast paastumist. Krõõt vajab veel jätkuvalt tilgutit, ka temale tehti ultraheli uuring, mis näitas probleemi soolestikus. Tehti klistiir ja ka Krõõt saab jätkuvalt tilgutiravi. Meie rõõmuks tegi ta 6. mail esimesed toiduampsud. Hoiukodu jätkab tittede süstlast söötmist, et koormus emadele oleks väiksem. Kõik kuus poega on õnneks elus ja viis neist võtavad üsna hästi juurde. Pauliine on nüüd põhiline hoolitseja poegade eest, kuni Krõõda tervis taastub.

Mõlemad kassiemad on ülisõbralikud. Nii Krõõt kui ka Pauliine on ülihead emad, andes neile pisutki emasoojust ja hoolitsust vaatamata oma kehvale tervisele. Aitame palun koos seda kassipesakonda! Nad on selle ära teeninud oma ennastsalgava hoolitsusega poegade eest.

Annetada saab nende kiisude heaks meie arvele, lisades märksõnaks - Pauliine ja Krõõt: Kassiabi MTÜ a/a 221030561288, Swedbank

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee