MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Aitäh cherry.ee kaudu annetajatele!

Cherry.ee keskkonna kaudu kogunes Kassiabile 1458 eurot. Selle raha abil saame steriliseerida, vaktsineerida ja parasiiditõrje teha lausa 25 tänavakassile!

Meie jaoks on see väga suur abi - 25 steriliseeritud kassi tähendab seda, et suudame ennetada mitmesaja uue tänavakassi sündimist. Suur tänu kõikidele annetajatele!

Samalaadne kampaania on käimas ka CrazyDeal keskkonna kaudu, kus on võimalik kasside raviks ja steriliseerimiseks annetada kuni maikuu lõpuni. Annetada saab 3, 6, 9, 15 või 20 eurot. Tegu on heategevusliku kampaaniaga, kogu annetatud raha jõuab otse Kassiabi kassideni.

Kui sul endal ei ole võimalik koduta jäänud kassidele kodu pakkuda, siis aita neil terveks saada, et nad saaksid alustada ilusat uut elu uue peremehega!

Eraldi tänu ja märkimist väärivad inimesed, kes viimastel kuude jooksul on aidanud Keila ja Paldiski tänavatelt kodudesse kümneid kasse: Liina Zibo, Mare Põder, Kati Villenthal ja Geidi Lillemaa. Eriline tänu Liina Zibole, kes korraldas annetuskampaaniad koos toredate Cherry ja Diili meeskondadega!

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee