MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Tasuta loengud lemmikloomade tervisest

Aprill on lemmikloomade hea tervise kuu, 31. märtsist kuni 28. aprillini toimuvad üle terve Eesti loomaarstide tasuta loengud. Loengute temaatika on lemmikute seas levinud terviseprobleemid ning nende ennetamine, vastutustundlik loomapidamine ja lemmikloomadele hea elukvaliteedi tagamine.

Juba 31. märtsil peetakse Tallinna Ülikoolis (Uus-Sadama 5, Mare maja) suur avaloeng, kus lektorid on veterinaarid Tiina Toomet ja Marti Lasn. Esimese loengu teema on "Kas heategu on alati hea tegu?"

Lemmikloomade hea tervise kuu läbiviimise mõte selles, et loomaomanikud paneksid tähele oma lemmiku tervist ja heaolu. Laiem eesmärk on propageerida ühiskonnas vastutustundlikku loomapidamist. Loengud annavad suurepärase võimaluse vajalike ja õigete teadmiste kogumiseks, mille tulemusel on igal loomaomanikul võimalik oskuslikult tagada oma loomale hea tervis ja kvaliteetne elu.

Loengutel osalemine on kõigile tasuta, kava ja registreerumisvõimalus on Eesti Loomakaitse Seltsi kodulehel ning seltsi ja Royal Canin Eesti Facebooki lehekülgedel. Samuti saab registreerida e-mailil info@loomakaitse.ee

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee