MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kassiabi päris oma multikas

 

Koos heade vabatahtlikega sai valmis Kassiabi multikas tänavakassi saatusest - kuidas kassi elu läheks hoiukodusse sattudes või tänavale jäädes. Kindlasti on see lugu veidi kurbliku tooniga, selle on ju teinud inimesed, kes meil kasse vastu võtavad ja nende seisundit näevad.


Meilt lähevad koju puhtad, terved ja rõõmsad kassid, nii et vahel on kerge ära unustada, milline oli kiisu elu enne hoiukodusse jõudmist. Kahjuks jääb veel liiga palju kasse tänavale, sest Kassiabil oma väikese vabatahtlike meeskonnaga ei suuda muuta inimeste peades olevaid müüte ja valesid uskumusi, mille tõttu tänavakasse aina juurde tuleb.

Tänaval elavate ja hüljatud kasside arvu aitaks vähendada emaste kasside steriliseerimine ja isaste kastreerimine. Vastupidiselt nõukogude ajal levinud uskumusele on steriliseerimine looma tervisele kasulik, kuna vähendab mitmete haiguste riski ja looma soovi linnatänavatele kolama või kaklema minna. 

Vaata tänavakassi lugu.

Kui Sinagi oled tänaval elavat õnnetut kassi näinud ja tahaks nende steriliseerimist või ravi toetada, siis oleme väikeste annetuste eest väga tänulikud.

Kassiabi MTÜ
a/a 221030561288, Swedbank

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee